Poprzedni artykuł: Skuteczne kremy na trądzik Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły kosmetyki oczyszczające NIVEA Creme Car...

TOP 5 z KWC: najlepsze samoopalacze do ciała

Przed wami wakacyjny wyjazd, ale nie chcecie na nim wyglądać jak przysłowiowa "córka młynarza"? A może nie szykuje się Wam żaden wypad choćby na krótką chwilę w celu opalania? Jeżeli jednak marzycie o delikatnym brązie na skórze, skorzystajcie z samoopalacza.

Samoopalacz to kosmetyk, dzięki któremu uzyskujemy piękną opaleniznę bez działania promieni słonecznych. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie planują ekspozycji ciała na słońcu, albo przed pierwszą wizytą na plaży nie chcą wyglądać blado.

Jak dobrać odpowiedni samoopalacz? Najpierw zwróćcie uwagę, czy na opakowaniu jest zaznaczone, do jakich części ciała jej przeznaczony. Kosmetyki do ciała zawierają substancje mocniej natłuszczające, których nie powinno być w produktach do twarzy.

Przy wyborze samoopalacza należy się kierować również odcieniem skóry. Te produkty zazwyczaj występują w dwóch wariantach: do cery jasnej i ciemnej. Trzeba też wybrać odpowiednią konsystencję kosmetyku.

Czytaj też:  Propozycje z katalogu KWC: mgiełki do włosów z ochroną przeciwsłoneczną

Do cery suchej najlepiej sprawdzi się ten w wersji kremu, z kolei do tłustej np. w płynie. Do aplikacji najlepiej używać rękawicy, ponieważ samoopalacz brudzi ręce i potem ciężko go zmyć. Efekty zazwyczaj są widoczne po minimum 2-3 godzinach. Aby cieszyć się piękną opalenizną bez przerw, samoopalacz należy nakładać ok. raz na tydzień.

Sprawdźcie, które produkty są najlepiej oceniane przez Wizażanki.

Zobaczcie także:  Patent na ochronę przeciwsłoneczną: dozowniki kremów w miastach

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 03:15

Zobacz także

Nasze propozycje