Takiej kampanii jeszcze nie widziałaś!

Poprzedni artykuł: CELLular Perfect Skin Nivea przywraca skórze blask Następny artykuł: Czwartek z Kasią: olejek na bolące mięśnie
Dwa słodkie dalmatyńczyki zostały bohaterami międzynarodowej kampanii profilaktycznej „Zostań Skin Checkerem” stworzonej przez markę La Roche-Posay. Celem kampanii jest wzrost świadomości oraz profilaktyka nowotworów skóry, w tym czerniaka, poprzez zachęcenie społeczeństwa do oglądania znamion u osób ze swojego otoczenia oraz u siebie.
La Roche Posay Zostań Skin Checkerem

Kampania Zostań Skin Checkerem - sprawdzaj znamiona bliskim!

Inspiracją do stworzenia kampanii było bardzo proste spostrzeżenie: bardziej dbamy o zdrowie bliskich, niż o swoje własne, dlatego też przesłanie nowej kampanii jest bardzo proste:

„Zaopiekuj się osobami ze swojego otoczenia, zwróć uwagę na ich znamiona i zostań Skin Checkerem! Chroń ich przed nowotworem skóry, wykrywając nietypowe zmiany na skórze i zachęcaj ich, by odwiedzali dermatologa co najmniej raz w roku!”.

Międzynarodowymi symbolami kampanii zostały dalmatyńczyki, które uważnie przyglądają się nawzajem plamkom na całym swoim ciele, zgodnie z systemem ich monitorowania, opracowanym przez dermatologów: najpierw twarz, skóra głowy, następnie przednia i tylna część nóg, plecy, nie zapominając też o uszach i korzystaniu z lusterka, by przyjrzeć się niewidocznym w inny sposób obszarom. Dlatego właśnie wzajemna pomoc jest tak przydatna!

Kampania Euromelanomaday - zbadaj znamiona za darmo!

Marka La Roche-Posay od 10 lat jest partnerem Europejskiego Dnia Walki z Czerniakiem (ang. Euromelanoma Day), obchodzonego corocznie w maju, podczas którego umożliwiana jest bezpłatna diagnostyka znamion w gabinetach dermatologicznych całej w Polsce. Akcja została objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Weźmie w niej udział ponad 280 dermatologów z 50 miast.

Bezpłatne badanie demoskopowe znamion będzie można wykonać 12 maja*! Lista gabinetów znajduje się na stronie www.euromelanoma.org/poland. Zapisy przyjmowane będą od 14.04.2015 r.

*Ze względu na godziny otwarcia gabinetów prywatnych istnienie możliwość zapisania się na  badania w terminie 11-15 maja

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 00:10

Nasze propozycje