Poprzedni artykuł: Te samoopalacze gwarantują piękną opaleniznę... bez smug :) Następny artykuł: Te kosmetyki przygotują cię na sezon bikini – zacznij od dzisiaj!

Są tanie (7 zł!) i mają zaskująco dobry skład! W Rossmanie pojawiły się nowe kosmetyki

Drogerie Rossmann rozpoczęły sprzedaż zaskakująco tanich kosmetyków Kruidvat Originals. Uwaga, wśród produktów tej marki jest też linia antytrądzikowa!

Ta wiadomość ucieszy wszystkie oszczędne minimalistki! Rossmann rozpoczął sprzedaż kosmetyków Kruidvat Originals. Misją tej holenderskiej marki było stworzenie niedrogich kosmetyków o prostym składzie. I udało się!

Zobacz także: Luksusowe SPA a może kuracja na trądzik? Wystarczy jeden tani produkt:)

Listy składników produktów Kruidvat Originals są krótkie i dominują na nich naturalne składniki takie jak dzika róża, słodki migdał, morela lub drzewo herbaciane. Dlaczego cieszą nas krótkie listy składów? Powód jest prosty: im mniej w kosmetyku zbędnej chemii, tym bezpieczniejszy jest on nas i dla środowiska. 

Więcej o krótkich składach kosmetyków - i czy są one skuteczne - przeczytasz w Trendbooku 2018!

Nas szczególnie ucieszył fakt, że wśród 29 kosmetyków Kruidvat Originals dostępnych w drogeriach Rossmann znalazło się aż pięć produktów dedykowanych cerze trądzikowej. Cztery z nich zawierają znany ze swoich właściwości antybakteryjnych olejek z drzewa herbacianego, a jeden - oczyszczający skórę z sebum i martwego naskórka aktywny węgiel.

Dodatkowym powodem do radości jest fakt, że i tak już niedrogie kosmetyki Kruidvat Originals (ich ceny regularne sięgają od 7,99 zł do 19,99 zł) można obecnie kupić w promocji. A to oznacza, że możemy je testować w dużych ilościach i bez nadmiernego obciążania portfela. ;-) Spróbujecie?

Masz cerę trądzikową? Wypróbuj te kosmetyki Kruidvat Originals:

  • żel do mycia twarzy - cena regularna: 9,99 zł, cena promocyjna: 7,99 zł
  • maska z aktywnym węglem- cena regularna: 9,99 zł, cena promocyjna: 7,99 zł
  • krem do twarzy - cena regularna: 8,99 zł, cena promocyjna: 6,99 zł
  • olejek pielęgnacyjny - cena regularna: 9,99 zł, cena promocyjna: 7,99 zł
  • tonik - cena regularna: 8,99 zł, cena promocyjna: 6,99 zł
  • peeling - cena regularna: 8,99 zł, cena promocyjna: 6,99 zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 22:50

Zobacz także

Nasze propozycje