Poprzedni artykuł: Mocne i twarde paznokcie zaraz po hybrydzie? To możliwe! Zobacz, o jak... Następny artykuł: 18 urodowych trików wszech czasów! Redakcja Wizaz.pl zdradza swoje sek...

Zostań jedną z 40 testerek depilatora Braun Silk-épil 9 Wet&Dry z SensoSmart™!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, depilator, Braun
Już sama myśl o stosowaniu depilatora przyprawia cię o dreszcze? Depilacja nie musi być bolesna – pod warunkiem, że posiadasz odpowiednie urządzenie. Przetestuj Braun Silk-épil 9 Wet&Dry – pierwszy na świecie depilator z technologią SensoSmart™, który zapewni ci szybką i dokładną depilację oraz efekt gładkich nóg aż do 4 tygodni!

Nasza skóra przyzwyczaja się do depilacji i każdemu kolejnemu zabiegowi towarzyszy coraz mniejszy dyskomfort. Depilację warto także wykonywać w gorącej wodzie – kąpiel zmniejsza ból i pozwala zrelaksować skórę z pomocą wydzielających się endorfin! Sposoby te nie sprawdzą się jednak, jeżeli używasz pierwszego z brzegu depilatora. Zostań jedną z 40 testerek i przekonaj się, co na tle innych tego typu urządzeń wyróżnia depilator Braun Silk-épil 9 Wet&Dry

Jak działa Braun Silk-épil 9 Wet&Dry z SensoSmart™?

Braun Silk-épil 9 Wet&Dry to wodoodporny depilator, którego można używać na sucho, jak i w wodzie. Urządzenie jest wyposażone w inteligentny czujnik SensoSmart™ - lampka depilatora sygnalizuje na czerwono, gdy naciskamy zbyt mocno i sugeruje dostosowanie siły nacisku tak, aby depilacja była jak najbardziej skuteczna, a jednocześnie bezbolesna.

Urządzenie radzi sobie nawet z bardzo krótkimi włoskami. Aż 40 pęset umieszczonych w szerokiej głowicy wychwytuje 4 razy krótsze włoski niż te, które jest w stanie usunąć wosk. Głowica jest szersza w porównaniu do standardowych modeli, co sprawia, że depilacja przebiega o wiele szybciej.

Depilator można stosować na wielu partiach ciała. Dzięki ruchomej głowicy, która dopasowuje się do konturów, wydepilujemy nogi, pachy oraz strefę bikini. Urządzenie działa w 2 prędkościach – jest przeznaczone do delikatniej i szybkiej depilacji.

W zestawie z depilatorem znajdziemy aż 7 dodatków, m.in.: nasadkę z rolkami masującymi, głowicę golącą, nasadkę trymującą, nasadkę do kontaktu ze skórą, nasadkę do twarzy czy nawet szczoteczkę do twarzy.

*w porównaniu z innymi depilatorami Braun

Weź udział w teście!

materiał powstał we współpracy z marką Braun

zdjęcia: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje