Bolesna depilacja? To już przeszłość!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, Braun, Braun, depilacja depilatorem
Poprzedni artykuł: Okazuje się, że domowy sposób na zmarszczki... powiększa usta. Wypróbu... Następny artykuł: Julia Wieniawa pokazała, jakiego kremu używa. Błyskawicznie poprawia s...
Powodów, dla których wybieramy depilację w salonie jest wiele lecz głównie uważamy, że tylko specjalista jest w stanie zrobić to bezboleśnie. Niestety często pierwsza wizyta nas rozczarowuje… Czy istnieje sprawdzony i bezbolesny sposób depilacji?

Zobacz nasze odkrycie w depilacji!

W naszym teście redakcji bierzemy pod lupę urządzenie do depilacji Braun Silk-expert 5 IPL oraz Braun FaceSpa 851V. Czym różnią się od dostępnych na rynku depilatorów? Przecież to skojarzenie z bólem jest powodem, że niechętnie sięgamy po nie ze sklepowych półek? Czy zastosowanie nowych technologii zdoła zmienić obecny stereotyp domowej depilacji? Sprawdziłyśmy!

 

Wrażenia po stosowaniu Braun Silk-expert 5 IPL?

Jakby to powiedzieć… Depilator jest genialny:)! Nie boję się użyć stwierdzenia, że to prawdziwa rewolucja w depilacji domowej! To jedyne urządzenie IPL wyposażone w technologię SensoAdapt, które na bieżąco odczytuje odcień skóry i dopasowuje do niego intensywność światła. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i szybki. Dwa tryby - delikatny i bardzo delikatny umożliwiają depilację nawet najbardziej wrażliwych okolic, w tym twarzy i bikini. Podczas impulsów świetlnych nie czułam dyskomfortu, ale przyjemnie rozchodzące się uczucie ciepła. To urządzenie zdecydowanie rozpoczyna nowy, wyższy poziom domowej epilacji!

 

Co to jest Braun FaceSpa?

Drugi zestaw, który mnie zainteresował to Braun FaceSpa! Z nim oczyszczanie twarzy także nabrało nowego znaczenia. Jedno urządzenie, które działa na trzy sposoby: depiluje, oczyszcza i witalizuję skórę twarzy! Już po tygodniu zauważyłam, że moja skóra stała się jędrna, sprężysta i bez żadnego niechcianego włoska. Twarz nabrała świeżości i stała się promienista.  Dodatkowy plusem jest zasilanie na baterie, więc możemy zapomnieć o niewygodnych kablach czy ładowarkach, które i tak plątały się w łazience. Cały zestaw jest poręczny i mieści się w małej kosmetyczce.  Szczerze? Z pewnością zabiorę go ze sobą na wakacyjny urlop! W Twoim must have także nie może go zabraknąć!

Obejrzyj nasz film i zobacz jak działają obie nowości od marki Braun!

materiał powstał we współpracy z marką Braun

 

SPRAWDŹ INNE PRODUKTY OD MARKI BRAUN:


Zobacz także

Nasze propozycje