Słyszałaś o depilacji światłem? Zobacz nasz test najnowszego urządzenia od marki Remington!

Pielęgnacja, , tagi: remington, depilacja świetlna, Remington i-Light Luxe
Poprzedni artykuł: Kosmetyki Mario Badescu nareszcie w Polsce! Nic nie usuwa pryszczy jak... Następny artykuł: Ten składnik skutecznie zwalcza trądzik. Efekt jak po zabiegu w gabine...
Chciałabyś, żeby w następne lato twoja skóra była idealnie gładka? To doskonała pora, by rozpocząć depilację, która trwale usunie niechciane owłosienie.

Depilacja świetlna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dlaczego? Ponieważ jest bardzo skuteczna i... bezbolesna! Czy to możliwe? Postanowiłyśmy zgłębić ten temat i wziąć pod lupę depilator IPL iLight Lux od marki Remington.

Jak to działa?

Odpowiada lek. med. estetycznej i dermatolog Beata Sosada:

 „Metoda depilacji przy użyciu iLight Lux jest efektywna i długotrwała, dzięki energii światła i ogrzewaniu cebulki włosa. Im więcej energii zostanie wchłonięte przez cebulkę włosa, tym efekty okażą się lepsze i bardziej długotrwałe. Ponieważ usuwanie włosów za pomocą urządzenia może być permanentne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ponowny wzrost włosów nigdy nie nastąpi. Należy, zatem bardzo dokładnie zaplanować, które miejsca chcemy wydepilować. Najlepiej tez zrezygnować z tej opcji przy usuwaniu owłosienia twarzy, czy miejsc intymnych.”.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze depilatora IPL?

Warto zapoznać się ze wskaźnikami wydajności urządzenia:

  • Jak głęboko pod powierzchnie skóry dociera energia światła? Im wyższa długość fali tym głębsza penetracja i więcej energii zostaje zaabsorbowane przez cebulki włosowe. Najbardziej efektywne jest światło o długości fali pomiędzy 600 – 1200 nanometrów
  • Ile energii światła dociera do cebulki włosa (mierzonej w Julach / cm²). Moc jest bardzo ważna, ponieważ im jest wyższa tym większa jest skuteczność urządzenia i tym silniej działamy na cebulkę włosa. 

Największymi zaletami depilacjiświetlnej są szybkość i długotrwała skuteczność. Urządzenie poza swoją funkcjonalnością posiada atrakcyjny design. Depilacja przebiega bezboleśnie, więc może nawet wasi mężczyźni dadzą się na nią namówić! Jak przygotować się do zabiegu? Czy efekty są trwałe? Przekonajcie się oglądając nasze video!

 

Dowiedz się więcej o promocji na: www.wpelnymswietle.pl 

Materiał powstał we współpracy z marką Remington.

ZOBACZ INNE PRODUKTY OD MARKI REMINGTON:


Zobacz także

Nasze propozycje