Poprzedni artykuł: Ta kobieta niemal straciła paznokcie! Co się stało? Następny artykuł: Relaksująca kąpiel skończyła się... bolesnymi oparzeniami. Prawdopodob...

Na ten kosmetyk czeka w kolejce ponad 2000 osób - o jaki produkt chodzi?

Pierwsza partia tego hitowego produktu wyprzedała się niemal natychmiast - na nową dostawę czeka w kolejce ponad 2000 osób. Chodzi o...

Szukasz najlepszego toniku do twarzy? Jeśli założymy, że popularność jest wyznacznikiem jakości, ten koreański kosmetyk byłby na samym szczycie listy. Aby kupić 150 ml tego produktu trzeba się ustawić w długiej kolejce...

Tonik, na który czeka ponad 2000 osób

Kobiety na całym świecie pokochały koreańskie kosmetyki i mimo, że ten trend trwa już od wielu miesięcy, nie wygląda na to, by miał się prędko skończyć. Gdy niedawno Charlotte Cho, autorka bestselleru "Sekrety urody Koreanek" ogłosiła, że do jej sklepu internetowego wraca Licorice pH Balancing Cleansing Toner marki Acwell, w mediach społecznościowych zawrzało i zaczęła się tworzyć lista oczekujących. Co takiego ma w sobie ten produkt, że chce go kupić tak wiele kobiet?

Kluczowy w przypadku Licorice pH Balancing Cleansing Toner jest jego skład - tonik zawiera 10% wody z korzenia lukrecji, która uchodzi za składnik o sprawdzonym działaniu rozjaśniającym i przeciwzapalnym. Sława tego kosmetyku ma też swoje źródło w jego niskim pH, które wynosi 5.5. Oznacza to, że kosmetyku mogą bezpiecznie używać osoby o skórze wrażliwej, nie ryzykując uczucia ściągnięcia ani podrażnień. Według fanek tego kosmetyku, tonik doskonale przygotowuje skórę do nałożenia kolejnych produktów pielęgnacyjnych i jednocześnie zwiększa ich skuteczność.

Pierwsza partia hitowego toniku rozeszła się jak świeże bułeczki - wiele osób z niecierpliwością czekało, aż kosmetyk wróci do sprzedaży. Od momentu, gdy pojawiła się informacja o planowanej dostawie, w wirtualną kolejkę ustawiło się ponad 2000 osób. Jesteście ciekawe ceny? Licorice pH Balancing Cleansing Toner kosztuje 18 $ - a więc ok. 65 zł.

Jeśli macie ochotę wypróbować tak pożądany produkt, podpowiadamy - sklep Charlotte Cho wysyła produkty także do Polski. My natomiast polecamy wam inne, skuteczne toniki, które mogą się poszczycić wysokimi ocenami w katalogu Kosmetyku Wszech Czasów:

Od lewej: Garnier, Botanical Cleanser, Tonik łagodzący z wodą różaną do skóry suchej i wrażliwej, 15,99 zł (zobacz opinie w KWC); La Roche Posay, Tonik do twarzy z fizjologicznym pH, 49 zł (zobacz opinie w KWC); Ziaja, PhytoAktiv, Tonik do twarzy, 8,60 zł (zobacz opinie w KWC); Nivea, Aqua Effect, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej, 12,50 zł (zobacz opinie w KWC).

Zobacz też: W kilka tygodni pozbyła się silnego trądziku - bez kosmetyków i leków! Czego użyła?

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 15:25

Zobacz także

Nasze propozycje