Poprzedni artykuł: Nowa odsłona marki Soraya z linią LIFTENSIVE dla kobiet 40+, 50+, 60+ Następny artykuł: Sygnały świadczące o tym, że masz wrażliwą skórę

Top 5 z KWC: mleczka do twarzy

Usuwanie makijażu bywa nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli ma się wątpliwą przyjemność posiadania cery wrażliwej. Pocieranie wacikiem potrafi wówczas porządnie podrażnić skórę. Dobrym wyjściem jest wówczas stosowanie mleczka do demakijażu, które łagodzi zaczerwienienia, delikatnie nawilża skórę i zapobiega pękaniu naczynek.

Aby cieszyć się zdrową, piękną skórą, najlepiej oczyszczać twarz dwuetapowo: najpierw zmyć makijaż, a później usunąć wszelkie jego resztki i pozbyć się zanieczyszczeń zalegających w porach. By przejść do drugiego etapu trzeba jednak posłużyć się kosmetykiem do demakijażu, który będzie idealnie dostosowany do stopnia wrażliwości naszej skóry.

Hołubione od lat płyny micelarne niestety nie wszystkim służą. Mleczko, choć czasem pozostawia na skórze tłusty film, wydaje się więc idealnym preparatem do demakijażu skóry nadwrażliwej.

W galerii znajdziecie pięć propozycji mleczek do twarzy z katalogu KWC.

Czytaj też:  TOP 5 z KWC: najlepsze kremy BB oraz CC

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 stycznia 2019, 03:49

Zobacz także

Nasze propozycje