Poprzedni artykuł: Przechowujesz w ten sposób kosmetyki? Szybciej się popsują! Następny artykuł: Oczy po nich nie pieką, usuwają cały makijaż! Oto 10 najlepszych płynó...

Walczą z kurzymi łapkami, likwidują cienie - 6 hitowych kremów pod oczy

Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i to właśnie tam zmarszczki pojawiają się bardzo wcześnie. Sprawdźcie, które kremy pod oczy pomogą Wam walczyć z czasem.

Wiele dziewczyn wciąż uważa, że do skóry pod oczami sprawdzi się codzienny krem na twarz. W końcu to też twarz, prawda? Niesłusznie. Skóra pod oczami jest zdecydowanie delikatniejsza. Gdy jest odwodniona, traci elastyczności i szybko pojawiają się na niej zmarszczki. Problemem wielu osób są również cienie pod oczami. Z pomocą przychodzą odpowiednie kremy pod oczy, w których składzie znajdziemy m.in. witaminę C działającą rozjaśniająco, wyciągi roślinne, które zmniejszają obrzęki, czy kwas hialuronowy, który poprawia elastyczność. 

Jak zawsze, na drogeryjnych półkach znajdziemy wiele tego typu produktów, lecz ciężko wybrać ten jeden najlepszy. Zobaczcie nasz przegląd na podstawie opinii Wizażanek. 

Polecamy także:  Nie lepią się, regenerują... Wizażanki wybrały 9 najlepszych kosmetyków do ust

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lutego 2019, 19:41

Zobacz także

Nasze propozycje