Poprzedni artykuł: Ten kultowy krem ma prawie sto lat, ale dopiero teraz na jego bazie st... Następny artykuł: Jak skutecznie oczyszczać skórę jesienią i zimą?

Zaskórniki wychodzą, jakby ktoś je wypychał od środka! Dzięki trikowi za 0 zł

Choć próbujecie różnych kosmetyków, to te nadal się pojawiają i nie możecie się ich pozbyć? Okazuje się, że istnieje skuteczne rozwiązanie na zaskórniki, które nic nie kosztuje.

Zaskórniki to inaczej rozszerzone pory, które zostały zatkane m.in. przez sebum i zanieczyszczenia, na które nasza skóra jest narażona na każdym kroku. Podstawą do ich pozbycia się jest odpowiednia pielęgnacja twarzy, a szczególnie jej oczyszczanie. Najczęściej występują one na nosie, brodzie i czole, a w drogeriach nie brakuje plastrów na nos, które pomagają w ich "wyciągnięciu" (np. L`biotica, Głęboko oczyszczające plastry na nos) czy ostatnio mocno popularnych maseczek peel off, które pojawiają się także np. w Biedronce

Jednak blogerka, którą znajdziecie na Instagramie pod nazwą @madinashrienzada pokazała trik, który pozwoli nam skutecznie pozbyć się zaskórników bez żadnego wydatku i to dosłownie w kilka sekund.

Trik na zaskórniki

Madina Shrienzada udowodniła, że dokładne oczyszczanie skóry można przeprowadzić samemu w domu. Najpierw dokładnie usunęła makijaż, a potem zamoczyła ręcznik w ciepłej wodzie i przyłożyła go do nosa na 5 minut, tworząc tzw. "parówkę".  Pod jej wpływem pory uległy rozszerzeniu. Dzięki temu mogła przejść do usuwania "zawartości". Użyła do tego zdezynfekowanej... wsuwki! Może brzmi to banalnie, ale tylko zobaczcie jak działa:

Patrząc na wideo mamy wrażenie, jakby zaskórniki były "wypychane" od wewnątrz. Parówka rozpuszcza zawartość porów, a wsuwka działa identycznie jak specjalne metalowe narzędzie do wyciskania zaskórników albo odkurzacz do wągrów. Najważniejsze, żeby nie wyciskać palcami - opuszki moją się ślizgać na skórze, to jeszcze łatwo nimi przenieść na skórę bakterie. Zdezynfekowana wsuwka wydaje się więc doskonałym rozwiązaniem...

My na pewno spróbujemy, a wy?

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 lutego 2020, 03:57

Nasze propozycje