Poprzedni artykuł: Prawie 8 tysięcy kobiet czeka w kolejce na... krem z sieciówki! Dlacze... Następny artykuł: Hybryda zniszczyła ci paznokcie? Te trik pomoże! Wystarczy trochę czos...

Źle wykonany zabieg, a może źle dobrany kosmetyk? Nie zgadniecie, co się stało tej kobiecie?

Meghan Linsey pewnego dnia obudziła się z piekącym bólem policzka i cudem to przeżyła. Nie zgadniecie, co jej się przydarzyło w trakcie snu.

Pewnego ranka, Meghan Linsey poczuła ból policzka, który wcale nie wynikał z nieudanego zabiegu kosmetycznego, czy podrażnienia wywołanego nieodpowiednio dobranym kosmetykiem. Swoją historię dokładnie opisała na Instagramie. Nie jest to jednak historia dla osób o słabych nerwach...

Polecamy:  Koniec z cieniami pod oczami! Trik za mniej niż złotówkę działa cuda

12 lutego obudziła się z dziwnym uczuciem na twarzy. Zobaczyła, że w ręce ma martwego pająka. W trakcie snu musiała go zabić, kiedy ten ją ukąsił. Towarzyszył mu okropny zapach i domyśliła się, że jest on trujący. Wtedy zapakowała go i udała się do lekarza.

W ciągu następnych 9 dni doświadczała szalonych objawów ukąszenia. Miała rozdzierające bóle nerwu twarzy, skurcze mięśni, wysypkę na całym ciele, obrzęki, obumieranie skóry. 

Polecamy:  Zwalczaj trądzik... na słodko! Zobacz, dlaczego powinnaś pokochać miód

Okazało się, że brązowy pająk, który ją ukąsił to pustelnik brunatny - jeden z najbardziej szkodliwych pająków w Stanach Zjednoczonych.
Na jej twarzy nadal utrzymują się ślady po ukąszeniu, ale na szczęście szybko znalazła leki, które pomagały jej m.in. w złagodzeniu objawów bólowych. Korzystała także z zabiegów w komorze hiperbarycznej. Obecnie udaje jej się prawie zupełnie zakryć bliznę po ukąszeniu za pomocą makijażu. 

Zobaczcie, jak wyglądała walka Meghan ze zmianami po ukąszeniu pająka i jak zmieniała się jej twarz. 

Foto:  Instagram

Oto najlepiej podkłady kryjące, które sprawdzą się w kamuflowaniu blizn:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:25

Zobacz także

Nasze propozycje