Poprzedni artykuł: Doskonałe nawilżenie i elastyczność skóry dzięki kompleksowi trzech mi... Następny artykuł: Rekonstrukcja brwi i microblading Noble Brow

Redakcyjny test urządzenia Philips VisaPure Advanced

Miałyśmy okazję przetestować innowacyjne urządzenie do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy - Philips VisaPure Advanced. Poznaj nasze wrażenia!

Philips VisaPure Advanced

Philips VisaPure Advanced – czym jest?

Philips VisaPure Advanced to urządzenie do kompleksowej pielęgnacji twarzy - wyposażone w końcówkę do oczyszczania twarzy, końcówkę masującą i końcówkę do odświeżania okolic oczu. Oczyszczająca szczoteczka do twarzy zapewnia 10 razy skuteczniejsze oczyszczanie niż mycie dłońmi  w ciągu zaledwie jednej minuty, a przy tym działa bardzo delikatnie dzięki 17 000 supercienkim włóknom. Ponieważ jest całkowicie wodoodporne można używać go nawet pod prysznicem lub podczas relaksującej kąpieli w wannie. Owocem współpracy firmy Philips z ekspertami w dziedzinie japońskiego masażu twarzy było stworzenie końcówki masującej inspirowanej słynną techniką masażu Petrissage. Dzięki eleganckiej i funkcjonalnej konstrukcji końcówki, składającej się z 5 niewielkich kulek, wydaje się, że to 750 opuszków palców delikatnie dotyka skóry w każdej minucie. Urządzenie pozwala więc osiągnąć to, czego nie potrafią zdziałać dłonie - końcówka zapewnia rewitalizujący i relaksujący masaż, który dociera do głębszych warstw skóry. W efekcie mięśnie twarzy zostają rozluźnione, a mikrocyrkulacja krwi ulega poprawie, przez co skóra odżywa oraz zyskuje zdrowy wygląd i blask. Końcówka do odświeżenia okolic oczu została wykonana ze specjalnego, chłodnego materiału z wysokiej jakości powłoką ceramiczną, co gwarantuje szybki, 30-sekundowy zastrzyk energii dla zmęczonych oczu i powiek. Końcówka umożliwia delikatny, przyjemny masaż rewitalizujący, jednocześnie schładzając obszary pod powierzchnią skóry oraz pobudzając jej drenaż limfatyczny poprzez program 120 nanodrgań na sekundę. W efekcie oczy stają się pełne blasku i świeżości, a wszelkie oznaki zmęczenia i niewyspania znikają.

Redakcyjny test urządzenia Philips VisaPure Advanced

Nasze wrażenia z testu urządzenia Philips VisaPure Advanced

Urządzenie Philips VisaPure Advanced jest przede wszystkim bardzo designerskie same w sobie – w komplecie znajdziemy stylowe etui, praktyczną podstawkę dla wszystkich końcówek i podstawkę dla urządzenia umożliwiającą przechowywanie go w pionowej pozycji.  

Innowacyjna technologia DualMotion sprawia, że każda końcówka posiada określony poziom drgań i obrotów, a uchwyt zaraz po podłączeniu rozpoznaje daną końcówkę. W ten sposób dobrana zostaje moc i czas trwania programu, określone dla każdej z trzech końcówek: jedna minuta na oczyszczanie, trzy minuty dla uzyskania optymalnych efektów masażu rewitalizującego i 30 sekund na odświeżanie delikatnych okolic oczu. Nie musimy więc odliczać czasu na konkretny zabieg pielęgnacyjny i zastanawiać się, czy nie oczyszczamy naszej skóry zbyt krótko lub długo. :)

Samo oczyszczanie jest bardzo przyjemne – pozostawia skórę gładką, działa niczym bardzo delikatny peeling i zapewnia uczucie absolutnej czystości. Końcówka masująca stanowi w moim odczuciu najprzyjemniejszą część pielęgnacji. Ruchy głowicy rewitalizują skórę – a przy dłuższym stosowaniu (u mnie było to nieco ponad dwa tygodnie regularnego używania rano i wieczorem) ujędrniają ją i sprawiają, że jest bardziej napięta i ma więcej blasku. Końcówka odświeżająca okolice oczu to doskonały ratunek na ciężkie poranki – zmniejsza opuchliznę, wygładza skórę pod oczami, a zimne tworzywo z którego jest wykonana jest bardzo kojące dla zmęczonej skóry.

To, co spodobało mi się w tym urządzeniu najbardziej, to poza walorami estetycznymi i satysfakcjonującymi efektami pielęgnacyjnymi, jego kompleksowość. W jednym produkcie mamy zamkniętą kilkuminutową, skuteczną pielęgnacje, którą możemy zabrać zawsze i wszędzie ze sobą.

Urządzenie Philips VisaPure Advanced jest dostępne w perfumeriach Douglas

Cena – 899zł

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 sierpnia 2019, 14:04

Nasze propozycje