Poprzedni artykuł: Matowe lakiery do paznokci na jesień. Nas zachwyca numer 11, a was? Następny artykuł: Konkurs: wygraj pielęgnacyjne nowości z nasionami chia od marki AVON!

Wytrzymuje tydzień! Poznajcie HIT redakcji: utrwalacz do lakieru do paznokci

Na pewno to znacie... Wieczorem malujecie paznokcie - wyglądają idealnie. Ale już na drugi dzień lakier zaczyna odpryskiwać! Nie denerwujcie się - mamy na to sposób.

Wraz ze zmianą pory roku, chętnie zmieniam też kolory lakierów do paznokci. Jesienią chętnie sięgam po czerwienie, brązy, szarości. Nie stosuję żadnych wzorów. W zasadzie moje paznokcie nie mają "wolnego" od lakieru. Uwielbiam, kiedy moje dłonie wyglądają pięknie, ale... nie jestem mistrzynią malowania paznokci. Dlatego kiedy już zrobię manicure, zależy mi na tym, żeby wytrzymał jak najdłużej.  

Pamiętam czasy, kiedy musiałam malować paznokcie co 2-3 dni. To nie problem, jeśli lubicie często zmieniać ich kolor. A co wtedy, kiedy jesteśmy zakochane w jednym, konkretnym odcieniu i chcecie go nosić dłużej? Ponad rok temu w moje ręce trafił nawierzchniowy lakier z efektem żelowym Sally Hansen, Miracle Gel, Top Coat i... zmienił moje życie! Od tamtej pory po prostu się z nim nie rozstaję. Okazało się, że rozwiązał moje wszystkie problemy z odpryskującym lakierem.

Jak wygląda mój domowy manicure? Najpierw opiłowuję płytkę, usuwam skórki, poleruję płytkę, następnie nakładam odżywkę, lakier i na końcu utwardzacz Sally Hansen. Efekt? Nie dość, że paznokcie szybko schną, pięknie się błyszczą, to jeszcze wytrzymują ze mną nawet tydzień!

Szczerze polecam ten produkt wszystkim, którzy mają problem z odpryskującym lakierem. Więcej opinii na jego temat znajdziecie TUTAJ

Cena: ok. 33 zł

Zobaczcie także:  10 pomysłów na jesienny manicure

Zobaczcie inne utwardzacze lakieru:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 marca 2019, 06:53

Zobacz także

Nasze propozycje