Poprzedni artykuł: #CARINGISSHARING, czyli NIVEA dzieli się pielęgnacją! Następny artykuł: Cera cukrowa czy nabiałowa? Twoja twarz zdradza, czego jesz za dużo!

Zastrzyk energii dla skóry ciała z nowościami od marki Mincer Pharma

Pielęgnacja, , tagi: balsam do ciała, krem do rąk, pielęgnacja skóry ciała, Mincer Pharma
Mają właściwości regeneracje i ochronne, a ich regularne stosowanie przywraca skórze młody wygląd – kultowa gama Vita C Infusion Mincer Pharma wzbogacona została o trzy nowe produkty!

Rozszerzenie gamy Vita C Infusion Mincer Pharma to kolejny krok w stronę skutecznej pielęgnacji skóry. Do preparatów przeznaczonych do twarzy dołączyły trzy innowacyjne produkty do ciała: N°626 Koncentrat do rąk przeciw przebarwieniom, N°625 Nawilżający krem do rąk oraz N°623 Nawilżający balsam do ciała. Zawarte w nich składniki zostały dobrane przez specjalistów z laboratoriów Mincer Pharma w sposób gwarantujący nie tylko poprawę wyglądu skóry, ale także jej silną regenerację oraz ochronę połączoną z działaniem anti-aging. Nowości od marki Mincer Pharma, podobnie jak pozostałe produkty z gamy Vita C Infusion bazują na witaminie C, która nie bez powodu nazywana jest potężną bronią w walce z przedwczesnym starzeniem – składnik ten przywraca skórze młody wygląd i pozwala zachować go na dłużej.

N°626 Koncentrat do rąk przeciw przebarwieniom

Narażona na najszybsze starzenie się skóra na rękach wymaga szczególnie troskliwej pielęgnacji. Koncentrat N°626 to specjalistyczny preparat przeznaczony do intensywnej kuracji rozjaśniającej plamy, które pojawiają się na dłoniach wraz z wiekiem. Zawarta w nim witamina C-TETRA 3%, rokitnik, camu-camu i omega plus to gwarancja regeneracji oraz redukcji przebarwień.

N°625 Nawilżający krem do rąk

Na co dzień warto zadbać o odpowiednie nawilżenie dłoni. W kremie N°625 działanie rokitnika i camu-camu wsparło masło shea. Ten bogaty skład zapewnia skuteczną ochronę dłoni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Po jego nałożeniu skóra jest silnie zregenerowana i odżywiona, a przebarwienia zredukowane.

N°623 Nawilżający balsam do ciała

Bogaty w rokitnik, camu-camu i urea nawilżający balsam N°623 tworzy na powierzchni skóry unikalny, pielęgnacyjny mikrofilm. Po jego użyciu skóra jest widocznie zregenerowana, satynowo gładka i jędrna.

Produkty nie zawierają silikonów i sztucznych barwników.

Dostępne są w sieci Rossmann.

http://mincerpharma.com/pl/

https://www.facebook.com/mincerpharmaofficial/

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje