Poprzedni artykuł: "Cudnie nawilża usta, sprawia, że są miękkie, gładkie i zadbane”. To b... Następny artykuł: Marka Farsali wprowadziła do sprzedaży nowy produkt

Tych wacików do demakijażu możesz używać wielokrotnie!

Pielęgnacja, , tagi: demakijaż, Glov
Dzięki tym wacikom łagodnie usunięcie nawet najbardziej oporny makijaż. Możecie używać ich z samą tylko wodą i... wielokrotnie!

Coraz więcej firm oferuje kobietom produkty do pielęgnacji czy higieny osobistej, które nie tylko mają im zapewnić wygodę czy urodę, ale też ochronić Ziemię przed szkodliwymi odpadami i zatrzymać wciąż rosnącą górę śmieci. Ekokosmetyki, kubeczki menstruacyjne czy aplikatory do tamponów wielokrotnego użytku mają rosnącą rzeszę wiernych fanek. Teraz wrażliwe na los naszej planety konsumentki mają do swojej dyspozycji kolejny ekologiczny produkt - waciki do demakijażu wielokrotnego użytku marki Glov! 

Fot.: mat. prasowe

Zobacz także: Ta metoda oczyszczania twarzy poprawi stan twojej cery i nie zaszkodzi naszej planecie!

Waciki do demakijażu wielokrotnego użytku

O rękawicach do demakijażu Glov słyszał chyba każdy. Rękawice uszyte z materiału, którego włókna zostały wykonane w mikrotechnologii, są hipoalergiczne i łagodne dla skóry. Można ich używać z kosmetykami do demakijażu (płynem micelarnym lub mleczkiem), albo z samą tylko wodą. Producent przekonuje, że dzięki elektrostatycznym właściwościom, włókna rękawic pochłaniają cząsteczki makijażu jak magnes. I na takiej samej zasadzie działają nowe produkty marki - Moon Pads. Te wyglądające jak waciki małe ściereczki usuwają makijaż, delikatnie peelingując przy okazji skórę. Po użyciu wystarczy je uprać (na przykład w pralce) i... używać przez kolejne trzy miesiące.

Największą zaletą wacików Moon Pads jest ich przyjazność środowisku. Pięć Moon Padsów ma podobno zastępować aż 150 tradycyjnych wacików. Koszt jednego opakowania zawierającego pięć ekologicznych wacików to 29,90 zł, ale na oficjalnej stronie marki trwa promocja i kupimy je teraz za 19,90 zł.

Skusicie się?

Zdjęcia: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 05:53

Zobacz także

Nasze propozycje