Poprzedni artykuł: Zaczerwienienia i suche skórki? Te kremy błyskawicznie się z nimi rozp... Następny artykuł: Krem za 6 zł, który niweluje rozstępy? Wizażanki go uwielbiają!

Pełniejszy biust dzięki... krwi? Ten zabieg może budzić kontrowersje

Nie implanty ani wypełniacze - teraz kobiety powiększają sobie biust za pomocą... krwi?

O powiększeniu biustu marzy wiele kobiet - jawnie lub po cichu. Jednak o ile część z nich poprzestaje na stanikach push-up, inne ruszają po pomoc do gabinetów medycyny estetycznej a nawet chirurgów plastycznych. Od pewnego czasu sporo mówi się o metodzie, która wykorzystuje... osocze krwi.

Na czym polega wampirzy lifting piersi?

Wykorzystywanie osocza krwi w celu odjęcia sobie lat nie jest niczym nowym - do popularyzacji wampirzego liftingu twarzy przyczyniła się m.in. Kim Kardashian, która od dawna twierdzi, że to jeden z jej ulubionych zabiegów. Okazuje się jednak, że osocze można wstrzykiwać także w inne części ciała - na przykład pod skórę... piersi. To nie żart - taki zabieg naprawdę istnieje i, jeśli wierzyć zagranicznym mediom, cieszy się sporym powodzeniem w Stanach Zjednoczonych!

Wampirzy lifting piersi polega na ostrzykiwaniu biustu osoczem bogatopłytkowym. Pionierem tej metody jest dr Charles Runels, który twierdzi, że zabieg nie tylko poprawia jędrność skóry, ale optycznie powiększa piersi, a nawet pomaga usunąć rozstępy. Jak to możliwe? Zastrzyki z osocza mają m.in. stymulować produkcję kolagenu. Efekt to podniesione, pełniejsze i wrażliwsze na dotyk piersi.

Wampirzy lifting piersi kosztuje ok. 1800 $ (ok. 6500 zł) i trwa ok. 15 minut. Rezultaty są widoczne dopiero po kilkunastu tygodniach, jednak mają utrzymywać się nawet do roku. Czy to rzeczywiście działa? Sądząc po entuzjastycznych komentarzach ze strony amerykańskich internautek, coś musi być na rzeczy. Trzeba jednak zaznaczyć, że tego typu zabieg nie sprawi, że nagle będziemy musiały zmienić rozmiar stanika - pod tym względem najskuteczniejsze pozostają tradycyjne implanty.

Co sądzicie o takiej metodzie ujędrniania piersi? Zdecydowałybyście się na taki zabieg?

Zobacz też: Prosty i tani sposób przebarwienia - efekty tego triku podbijają internet

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecamy wysoko oceniane balsamy ujędrniające z KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 09:10

Zobacz także

Nasze propozycje