Poprzedni artykuł: Dzięki temu serum skóra mniej się przetłuszcza, nie pojawiają się nowe... Następny artykuł: Kultowe kosmetyki w świetnych cenach – sprawdź, gdzie warto robić zaku...

Kobieta twierdzi, że objawy łuszczycy zaostrzyły jej się przez popularny serial!

Pielęgnacja, , tagi: łuszczyca
Stassi Schroeder twierdzi, że po obejrzeniu odcinka "Gry o tron" ma poważne problemy z cerą. Jaki związek ma popularny serial z jej chorobą autoimmunologiczną?

Stassi Schroeder to amerykańska modelka, aktorka i pisarka. Zgrabna blondynka ma licznych fanów (na Instagramie obserwuje ją 1,7 milionów ludzi) i... poważne problemy ze skórą. Tak jak Kim Kardashian, Stassi cierpi na łuszczycę. Ostatnio jej choroba stała się bardziej niż zwykle uciążliwa. Schroeder opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać jej twarz pokrytą dość licznymi zmianami łuszczycowymi. Co ciekawe, celebrytka twierdzi, że za zintensyfikowanie objawów jej choroby "odpowiedzialna" jest "Gra o tron"!

Zobacz także: Kim Kardashian ma łuszczycę na twarzy! Gwiazda zdradziła, jak maskuje chorobę

Łuszczyca przez serial?

Stassi Schroeder opublikowała na Instagramie dość odważnego selfika. Na zdjęciu widać jej nietkniętą makijażem twarz. Na policzkach i nosie 30-latka ma czerwone plamki. Przy fotce Stassi napisała:

Jestem pewna, że wczorajszy odcinek "Gry o tron" pogorszył moją łuszczycę.

Choć skargi Amerykanki wydają się być absurdalne, bardzo możliwe, że ma ona rację. Łuszczyca to choroba przewlekła, nawracająca, prawdopodobnie genetyczna i na pewno niezakaźna. Jednym z jej objawów są pojawiające się na ciele wykwity - brunatne albo czerwone plamki pokryte tak zwaną łuską, czyli łuszczącą się skórą.

Zobacz także: Ludzie brzydzą się plam na skórze tej 18-latki. Ale ona już nie chce zakrywać ich makijażem...

Objawy łuszczycy nasilają się, gdy chorująca na nią osoba pali papierosy, pije alkohol, źle się odżywia lub... stresuje. Lekarze zaobserwowali, że u osób narażonych na napięcie emocjonalne, pojawia się więcej wykwitów łuszczycowych. Dlatego bardzo możliwe, że po wyjątkowo emocjonującym odcinku "Gry o tron" - serialu, w którym "trup gęsto się ściele" - łuszczyca Stassi Schroeder faktycznie mogła się zaostrzyć...

Zdjęcie główne: Instagram

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 16:49

Zobacz także

Nasze propozycje