Poprzedni artykuł: Żel i hybryda zniszczyły ci paznokcie? Ta kultowa odżywka naprawi każd... Następny artykuł: TEST REDAKCJI: Depilator Braun dla początkujących - Silk-épil 5 SensoS...

Wygraj 1 z 6 wielofunkcyjnych urządzeń dla mężczyzn od marki Braun!

Pielęgnacja, , tagi: Braun, konkurs
Świętuj mundial 2018 z Braun - marka przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów piłki nożnej! Weź udział w konkursie i podaruj bliskiemu ci mężczyźnie 1 z 6 urządzeń do golenia i stylizacji zarostu. Już 23 czerwca swoje święto obchodzi każdy tata, a taki prezent z pewnością ucieszy zarówno brodaczy, jak i tych gładko ogolonych panów!

KONKURS

1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, dlaczego lubisz oglądać mecze piłki nożnej.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

Nagroda główna: 3 x golarka Braun Series 3 ProSkin 3040s

Nagroda II stopnia: 3 x wielofunkcyjny zestaw do stylizacji zarostu Braun MGK3080

Golarka Braun Series 3 ProSkin 3040s

Braun Series 3 ProSkin 3040s to golarka z zaawansowaną technologią MicroComb, która wychwytuje jeszcze więcej włosów już za pierwszym pociągnięciem, przyspieszając golenie.
Głowica 3-Flex składa się z trzech elementów tnących: środkowego trymera, który przycina nawet trudno dostępne włosy i dwóch folii SensoFoil TM. Używa się jej intuicyjnie i nie trzeba wykonywać kilku pociągnięć w jednym miejscu, co pomaga zminimalizować ryzyko powstania podrażnień skóry.

Urządzenie jest w pełni wodoodporne, dlatego można korzystać z niego pod prysznicem lub podczas kąpieli. W zestawie znajdziesz także trymer do modelowania wąsów i baków.

Wielofunkcyjny zestaw do stylizacji zarostu Braun MGK3060

Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3060 to urządzenie 8 w 1, którego z łatwością można używać na wiele różnych sposobów:

- stylizacja brody - dwa  grzebienie dostosowują urządzenie do 13 różnych ustawień długości, aby zapewnić optymalną precyzję przy każdym użyciu. Trymer oraz dołączona maszynka do golenia Gillette pozwalają dokładnie przycinać krawędzie zarostu, aby każdy mężczyzna mógł stworzyć swój niepowtarzalny styl;

- strzyżenie włosów – grzebień do strzyżenia zapewnia precyzję i kontrolę użytkowania;

- przycinanie włosów w uszach i w nosie - dzięki specjalnym nasadkom można to zrobić bez uczucia ciągnięcia i szarpania.

Urządzenie jest w 100% wodoodporne. Dodatkowo, wyposażono je w wyświetlacz LED, który informuje o stanie baterii i statusie ładowania.

 

Weź udział w konkursie!

materiał powstał z udziałem marki Braun

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje