Poprzedni artykuł: 5 pokarmów, które niszczą twoją skórę i powodują trądzik! Następny artykuł: 12 najciekawszych nowych kosmetyków, które musisz wypróbować!

Wyniki konkursu Remington: Czas na gładkość!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, konkurs, remington, fotodepilacja
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś urządzenie do depilacji IPL i-Light Prestige od marki Remington!
depilator remington

Lato to czas słońca, odpoczynku, zabawy i … gładkości! Która z nas nie chciałaby zapomnieć o odrastających włoskach i w pełni cieszyć się wakacjami?

Wspólnie z marką Remington przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć najnowsze modele urządzeń do długotrwałej depilacji IPL – i-Light Prestige.

Nagroda jest w zasięgu ręki! Wystarczy, że w paru zdaniach opiszecie, jak powinien wyglądać Wasz wakacyjny wyjazd marzeń, a odpowiedź wraz z danymi osobowymi przyślecie na adres mailowy remington@wizaz.pl

Nagrodzone zostaną dwa najciekawsze zgłoszenia wybrane przez jury. Nie ma na co czekać - na Wasze odpowiedzi czekamy do 15 lipca!

NAGRODY

2 x urządzenie i-Light Prestige Remington

ZBIERANIE ZGŁOSZEŃ ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE

remington fotodepilacja

 

 

Ale to nie wszystko! Dzięki marce Remington marzenie o wakacjach marzeń może się spełnić! Wejdź na stronę www.czasnagladkosc.pl i zawalcz o voucher o wartości 6000 zł do wykorzystania na dowolny wakacyjny wyjazd, depilatory IPL i stylowe stroje kąpielowe. By to lato było niezapomniane!

Lista Laureatów

- Agata Ch., Częstochowa

- Justyna K., Hajnówka

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje