Poprzedni artykuł: Masz suche i popękane stopy? Wiemy, co je uratuje! Następny artykuł: Delikatna i bezwzględna! Różowa glinka usuwa niedoskonałości cery, nie...

Wygraj pilnik elektryczny do pielęgnacji stóp Philips Pedi Advanced!

Pielęgnacja, , tagi: Philips, pedicure, pielęgnacja stóp, Pedi Advanced, Philips Pedi Advanced
Piękne stopy bez wizyty u kosmetyczki? Z nowym urządzeniem od marki Philips możesz zadbać o nie sama! Wygraj pilnik elektryczny Pedi Advanced i przekonaj się, że domowy pedicure jeszcze nigdy nie był taki prosty!

KONKURS

1. Dokończ zdanie: Pielęgnacja stóp jest dla mnie ważna, bo…

Dodatkowo, uzasadnij, dlaczego to właśnie ty chciałabyś wygrać Philips Pedi Advanced.

Z zebranych zgłoszeń wybierzemy 5 najciekawszych odpowiedzi. Laureatki konkursu będą miały za zadanie wypełnić ankietę wynikową i zostawić recenzję w KWC.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

5 x pilnik elektryczny Philips Pedi Advanced

Poznaj Pedi Advanced od marki Philips

Pedi Advanced wyposażono w obrotowy dysk, który w połączeniu z precyzyjnymi krawędziami i ergonomicznym uchwytem umożliwia usuwanie zgrubień i zrogowaceń ze wszystkich obszarów skóry stóp – od pięt aż po przestrzenie między palcami.

Powłoka dysku pokryta jest korundem, czyli minerałem, który słynie z dobroczynnych właściwości dla skóry. To powoduje, że nowy pilnik elektryczny od marki Philips skutecznie wygładza skórę, a jednocześnie jest bardzo delikatny.

Kolejną innowacją zastosowaną w urządzeniu jest fakt, że można stosować je zarówno na sucho, jak i na mokro – w wannie czy pod prysznicem. Dostępne są także dwie prędkości: jedna stworzona z myślą o grubszych i bardziej suchych powierzchniach, druga – o miejscach, gdzie nasza skóra jest cieńsza i bardziej wrażliwa.

Dodatkowo, Pedi Advanced ma zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu nie ma potrzeby wymiany baterii. Pełne ładowanie akumulatora trwa 1,5 godziny i pozwala na wykonywanie zabiegów przez 40 min. Można również skorzystać z opcji szybkiego, trwającego 10 min ładowania, wystarczającego na wykonanie jednego zabiegu pielęgnacji stóp.

 

Weź udział w konkursie i przetestuj Philips Pedi Advanced!

materiał powstał z udziałem marki Philips

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje