Poprzedni artykuł: Depilacja czy golenie pach – która metoda jest lepsza? Następny artykuł: Ten olejek niweluje cellulit i rozstępy. W Rossmannie kupimy go taniej... Advertisement

Wygraj 1 z 12 zestawów kosmetyków dla skóry wrażliwej od La Roche-Posay!

Pielęgnacja, , tagi: skóra wrażliwa, konkurs, La Roche-Posay, mikrobiom skóry
Przywiązujesz dużą wagę do pielęgnacji skóry? Weź udział w konkursie i zdobądź 1 z 12 zestawów kosmetyków La Roche-Posay!

Dla jednych jest to marka, dla innych cena, opinie o produkcie lub informacje dotyczące efektów stosowania. Są też osoby, które przy wyborze kosmetyków do pielęgnacji, zwracają uwagę na ich skład oraz sprawdzają, czy przeszły testy konsumenckie. Zastanawiałaś się kiedyś, jak jest w twoim przypadku? Które czynniki są dla ciebie ważne podczas podejmowania decyzji o zakupie danego produktu?

Jeżeli masz skórę wrażliwą lub problematyczną, powinnaś czytać etykiety oraz informacje o właściwościach poszczególnych składników, działaniu kosmetyku oraz rezultatach przeprowadzonych badań klinicznych czy obserwacyjnych z udziałem konsumentów. Zawsze warto kierować się zasadą „mniej znaczy więcej”, czyli wybierać produkty o minimalistycznym składzie, gdzie znajdują się jedynie kluczowe składniki w optymalnym stężeniu. Wrażliwość skóry, podrażnienia, świąd, pieczenie – to tylko niektóre z dolegliwości, z jakimi wiele kobiet musi borykać się na co dzień. Mało kto o tym wie, ale ich przyczyną jest często zaburzenie równowagi mikrobiomu – sytuacja, w której „złe” bakterie zasiedlające naszą skórę zaczynają przewyższać liczebnie te „dobre”. Dlatego przy tego typu problemach zaleca się stosowanie specjalistycznych kosmetyków – takich, które mają właściwości łagodzące oraz wspierają równowagę mikrobiotyczną skóry i jej funkcję bariery ochronnej.

Zgłoś się i wygraj je w naszym konkursie! Mamy do rozdania aż 12 zestawów od La Roche-Posay.

KONKURS

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Co jest dla ciebie najważniejsze w wyborze kosmetyków do pielęgnacji skóry?

Nagrodzimy najbardziej pomocne odpowiedzi.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

12 x zestaw kosmetyków La Roche-Posay

Jakie produkty wchodzą w skład każdego zestawu?

1. Balsam LIPIKAR AP+M. Dzięki innowacyjnemu połączeniu składników, takich jak Aqua Posae Filiformis i Microresyl, wspiera równowagę mikrobiomu skóry. W formule kosmetyku znajduje się także Masło Karite, Niacynamid oraz Aqua Posae Filiformis o właściwościach łagodzących. Ich współdziałanie skutecznie redukuje objawy skóry suchej, wrażliwej i atopowej oraz zapobiega ich ponownemu występowaniu.  

2. Krem myjący Lipikar Syndet AP+ oczyszcza skórę bez naruszania jej bariery ochronnej. Łagodzi podrażnienia i uzupełnia poziom lipidów naskórka. On także zawiera Aqua Posae Filiformis, czyli składnik, który przywraca równowagę mikrobiotyczną. Sprawdza się przy skórze suchej, wrażliwej oraz tej ze skłonnością do atopii. Jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej, w tym niemowląt.

3. Krem Toleriane Sensitive. To prebiotyk o właściwościach nawilżających. Pomaga w utrzymaniu równowagi mikrobiomu skóry i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Podobnie jak LIPIKAR AP+M i Lipikar Syndet AP+, wycisza stany zapalne.

4. Woda termalna z La Roche-Posay. To jedyna woda źródlana, która ma tak wysoką zawartość selenu – mikroelementu o właściwościach kojących, łagodzących i przeciwutleniających. Takie samo działanie wykazują wapń i stront – ich także nie brakuje w wodzie termalnej z La Roche-Posay. Dzięki zawartym w niej minerałom przywraca równowagę mikrobiomu, zmniejsza reaktywność skóry oraz pomaga w leczeniu AZS.

 

Weź udział w konkursie!

Materiał powstał z udziałem marki La Roche-Posay

zdjęcia: mat. prasowe, iStock


Nasze propozycje