Serum Biotebal MOCNE PAZNOKCIE – Wizażanki sprawdziły, czy naprawdę działa!

Pielęgnacja,
Poprzedni artykuł: Mydło sodowe – jakie ma właściwości i działanie? Następny artykuł: Mikrobiom skóry - bohaterski obrońca
Czy wiesz, że optymalna zawartość wody w paznokciu wynosi od 7% do 18%? Jeżeli są odwodnione, stają się słabsze i mniej odporne na uszkodzenia. Ale nie musi tak być! Dowiedz się, jak zapewnić im optymalne nawilżenie.

Wydaje ci się, że złamaniom i rozdwajaniu się paznokci może zapobiec tylko manicure hybrydowy? To błąd! Przez hybrydę jeszcze bardziej je osłabiasz. Zamiast tego wybierz serum wzmacniające, które przywróci twoim paznokciom optymalny poziom nawilżenia. Dzięki nawodnieniu staną się mocniejsze, a dokuczliwe problemy skończą się raz na zawsze.

Jeżeli potrzebujesz rekomendacji, z czystym sumieniem polecamy serum wzmacniające Biotebal MOCNE PAZNOKCIE. Kosmetyk przywraca paznokciom optymalny poziom nawilżenia. Nie ma sobie równych przy przesuszonych, zniszczonych oraz osłabionych przez hybrydę paznokciach. Efekty zauważalne są już po 3 tygodniach regularnego stosowania! Produkt odbudowuje i wzmacnia paznokcie, chroniąc je przed czynnikami zewnętrznymi, a także przyspiesza ich wzrost.

By potwierdzić skuteczność serum, jego przetestowanie zaproponowaliśmy użytkowniczkom Wizaz.pl. Jak myślisz, czy spełniło ich oczekiwania?

Serum wzmacniające Biotebal MOCNE PAZNOKCIE – wyniki testu

Tak! Serum wzmacniające Biotebal MOCNE PAZNOKCIE spełniło oczekiwania 9 na 10 Wizażanek!

Aż 94% Recenzentek potwierdziło, że kosmetyk nawilża i wzmacnia paznokcie.

Co jeszcze udało się ustalić? 9 na 10 dziewczyn oceniło, że testowany produkt odbudowuje paznokcie.

Tyle samo użytkowniczek Wizaz.pl zauważyło, że serum zapobiega ich łamaniu się i rozdwajaniu.

Aż 87% Wizażanek przyznało także, że kosmetyk przyspiesza wzrost płytki.

Serum wzmacniające Biotebal MOCNE PAZNOKCIE – wzmocnienie przez nawilżenie!

Większość Recenzentek (8 na 10) uznało Biotebal MOCNE PAZNOKCIE za najlepszy produkt wzmacniający paznokcie, jaki stosowały!

Aż 89% dziewczyn zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po serum.

Jakby tego było mało, 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl poleci je swojej przyjaciółce.

Serum wzmacniające Biotebal MOCNE PAZNOKCIE to produkt, który wnika w głębokie warstwy paznokcia, dzięki czemu utrzymuje optymalny poziom nawilżenia. Głęboko nawilżająca formuła Hydro-Strong wzmacnia i odbudowuje, zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci (…) – Aneczka2729.

Moje paznokcie były bardzo zniszczone przez wielokrotną hybrydę. To serum okazało się cudowne, szybko i skutecznie pomogło mi poprawić kondycję paznokci, przyspieszyło ich wzrost, sprawiło, że przestały się łamać i rozdwajać. Dodatkowym plusem było dla mnie to, że nie trzeba go zmywać zmywaczem, jak w przypadku klasycznych odżywek – AnetaL13.

(…) Serum Biotebal stosowałam kilka tygodni, regularnie na noc, jak rekomendował producent. Produkt w znacznym stopniu poprawił kondycję moich paznokci, które stały się twardsze i mniej łamliwe. Zyskały również naturalny połysk, którego do tej pory nie było (…) Serum jest bardzo wydajne. Ponadto zauważyłam, że paznokcie szybciej rosną. Polecam! - Angel1090.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie marki.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 242 kobiet w terminie 26.03-19.04.2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Biotebal

zdjęcia: mat. prasowe

Serum wzmacniające Biotebal MOCNE PAZNOKCIE w KWC:


Nasze propozycje