Poprzedni artykuł: Ten kosmetyk dosłownie... wymazuje rozstępy i cellulit jak Photoshop.... Następny artykuł: TOP 5 z KWC: Najlepsze kosmetyki do oczyszczania i demakijażu skóry wr...

„Dzięki niej mój uśmiech nie schodzi z twarzy” – o jakim produkcie mowa i za co kochają go Wizażanki?

Wybrane Wizażanki miały możliwość wypróbowania pasty wybielającej Blend-a-med 3D White Whitening. Wyniki testu mówią same za siebie!

Okazuje się, że aby mieć zdrowy, biały uśmiech, nie zawsze musimy szukać pomocy u stomatologa. Równie zadowalające efekty uzyskamy dzięki szczotkowaniu zębów pastą Blend-a-med 3D White Whitening. Zawarta w niej formuła pielęgnacyjna, Active Mineral Complex™, nie tylko chroni szkliwo i wzmacnia zęby, ale także ogranicza do minimum ryzyko pojawienia się przebarwień na ich powierzchni.

W ofercie marki znajdziemy dwa warianty pasty wybielającej: Blend-a-med 3D White Whitening Therapy Enamel Care oraz Blend-a-med 3D White Whitening Therapy Sensitivity Care, która jest dedykowana zębom wrażliwym.

Jak pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy wypadła w teście Wizażanek?

Pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy spełniła oczekiwania aż 91% testerek!

8 na 10 użytkowniczek zgadza się ze stwierdzeniem, że dzięki testowanej paście zęby są widocznie bielsze.

Aż 87% dziewczyn przyznało, że pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy w widoczny sposób usuwa przebarwienia.

Na tym nie koniec zalet produktu. Aż 8 na 10 Wizażanek jest zdania, że pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy wzmacnia zęby.

Aż 99% testerek oceniło, że pasta Blend-a-med 3D White Whitening Therapy pozostawia uczucie czystości i świeżości.

Bardzo miło zaskoczył mnie fakt, że pasta, która wybiela zęby, nie powoduje ich nadwrażliwości. Takie dotychczas miałam doświadczenie z pastami usuwającymi przebarwienia, a tym razem spotkała mnie niespodzianka. :) (…) Miałam delikatne przebarwienia od kawy i po stosowaniu przez ok. 2 tygodnie już zauważyłam różnicę. Na pewno będę dalej stosować tę pastę - lulu83.

Moje zęby już po 3 dniach użytkowania pasty Blend-a-med 3D White Whitening Therapy były widocznie bielsze. Pasta bardzo dobrze usuwa wszelkie przebarwienia. Dodatkowo pozostawia w ustach uczucie świeżości. Jestem zadowolona z efektów - Blackberry90.

Produkt bardzo dobrze oczyszcza zęby. Radzi sobie nawet z osadem z kawy lub herbaty. Działa przy tym bardzo delikatnie, nie naruszając szkliwa - Natalia1753.

Wizażanki pokochały pastę Blend-a-med 3D White Whitening Therapy!

8 na 10 użytkowniczek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po pastę Blend-a-med 3D White Whitening Therapy.

Zdecydowana większość dziewczyn, bo aż 89% z nich, zadeklarowało, że poleci testowaną pastę swojej przyjaciółce.

Pasta do zębów faktycznie usunęła przebarwienia. Zęby są widocznie bielsze. Jestem zadowolona z jej działania - toczona.

Miałam problemy z przebarwieniami, ale to już odeszło w niepamięć. Jestem bardzo zadowolona z tej pasty i nie wymienię jej na żadną inną. Mój uśmiech dzięki niej nie schodzi z twarzy - Nataliakorpal.

Pastę Blend-a-med 3D White Whitening Therapy zaczęłam stosować tydzień przed moim ślubem. Stosowałam ją 3 razy dziennie. Efekt po tygodniu stosowania był bardzo widoczny. Zęby stały się bielsze, czego głównie oczekiwałam od pasty. (…) Polecam tę pastę bliskim, znajomym, rodzinie - nulkaa2204.

materiał powstał we współpracy z marką Blend-a-med

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje