Poprzedni artykuł: Zakażeniom mówimy NIE! 5 zasad, które warto poznać Następny artykuł: 10 najlepszych kremów bez parabenów – nie zapychają porów!

Wizażanki przetestowały najnowszy depilator Braun Silk-épil 9 – poznaj ich opinię!

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, owłosienie, depilator, Braun, test konsumencki, testowanie
Wybrane użytkowniczki wypróbowały i oceniły najnowszy depilator marki Braun – Silk-épil 9 z nową, szerszą o 40% głowicą. Jesteś ciekawa, jak sprawdziło się urządzenie i co na jego temat sądzą Wizażanki? Sprawdź wyniki testu!
depilacja Braun

Wyposażony w cała gamę innowacyjnych rozwiązań najnowszy depilator Silk-épil 9 od marki Braun zapewnia teraz najbardziej precyzyjne rezultaty w jeszcze szybszym czasie. Nowa, szersza o 40% głowica depilatora usuwa więcej włosków za jednym ruchem, dzięki czemu depilacja jest o wiele szybsza. Zrewolucjonizowana technologia MicroGrip to aż 40 par pęset opracowanych w taki sposób, aby zamykały się pod optymalnym kątem i chwytały włoski jeszcze bliżej skóry, skutecznie usuwając nawet najkrótsze z nich (0,5 mm). Co na to Wizażanki?

Depilator Braun Silk-épil 9 spełnił oczekiwania wszystkich użytkowniczek  biorących udział w teście!

100%* testerek deklaruje zadowolenie z jakości depilacji dokonanej przy pomocy urządzenia, jednocześnie podkreślając wysoki stopień jej dokładności. Dziewczyny doceniły też możliwość depilacji zarówno na mokro, jak i na sucho – 10 na 10 użytkowniczek podkreśla, że jest to dla nich ważne udogodnienie.

Wszystkie testerki są zdania, że depilator jest wygodny w użyciu. 10 na 10 dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że depilator Braun Silk-épil 9 dostosowuje się do kształtu ciała, ułatwiając zabieg depilacji i sprawiając, że jest szybsza i bardziej dokładna. Aż 100%*użytkowniczek oceniło, że urządzenie pozwala usunąć nawet najkrótsze włoski.

Braun Silk-épil 9 podbił serca Wizażanek!

Wszystkie testerki są zdania, że depilator Braun Silk-épil 9 jest lepszy od dotychczas przez nie stosowanych urządzeń do depilacji. 100%* dziewczyn twierdzi, że depilator pozwala cieszyć się wolnością w doborze garderoby.

10 na 10 Wizażanek deklaruje, że chętnie kupiłoby inne urządzenia do depilacji firmy Braun. Wszystkie też poleciłyby stosowanie depilatora Braun Silk-épil 9 swoim przyjaciółkom.

depilator braun silk epil 9

Depilator już w momencie otworzenia opakowania cieszy oko - ma bardzo ładny, kobiecy i estetyczny wygląd. Dobrze układa się w dłoni i używanie go jest bardzo wygodne. Bardzo na plus oceniam fakt, iż nie jest się uwiązaną do kabelka, tylko można iść z nim, gdzie się tylko chce - nawet do wanny z wodą. Zazwyczaj w depilatorach nie używałam nasadek masujących, jednakże w tym wypadku przetestowałam takową i rezultat bardzo mi się podobał - nasadka dobrze przygotowywała skórę do depilacji i delikatnie masowała ją tuż po usunięciu włosków. Szeroka głowica przyspiesza cały proces. Pęsetki są tak skonstruowane, że dokładnie wyłapują niechciane włoski. Przydatna jest też mała lampka, która oświetla depilowaną skórę i widzimy, czy jeszcze jakieś na skórze nie pozostały. Depilacja na mokro to już w ogóle jest dla mnie bajka - wcześniej nie miałam okazji jej przeprowadzić, gdyż miałam depilator uwiązany do kabelka i mogłoby się to źle skończyć ;) Jestem baaaaardzo zadowolona z tego depilatora! Cudowne urządzenie, które ułatwia mi życie - szczególnie latem :) - Solvidka

Depilator Braun Silk-épil 9 jest bardzo elegancki. Woreczek na akcesoria dodaje uroku. Od mojej ostatniej depilacji minął tydzień i nie wyrastają nowe włoski. Jestem zadowolona, że nie muszę przejmować się depilacją i w każdej chwili nie muszę się zastanawiać czy mogę włożyć sukienkę czy znowu długie spodnie. Depilator chwytał najkrótsze włoski. Na początku skóra była czerwona, ale zaczerwienienie minęło bez jakichkolwiek podrażnień. Depilacja jest szybka i bardzo porządna. A efekty są zachwycające i bardzo cieszę się, że mogłam przetestować depilator Braun. - AlonekJelonek

Dzięki depilatorowi Braun Silk-épil 9, mogę cieszyć się gładką skórą przez wiele dni! Swój test rozpoczęłam od depilacji nóg- i tu z ukojeniem przyszła nasadka masująca, która zminimalizowała odczucie bólu, drugą nogę postanowiłam wydepilować na mokro podczas ciepłej kąpieli - i ten sposób jest najlepszym rozwiązaniem dla wrażliwych osób, skóra jest rozgrzana, pory włosów rozszerzone dzięki czemu depilacja jest praktycznie bezbolesna. Dodatkowo dzięki szerszej głowicy depilacja przebiegła szybko i sprawnie; depilator usuną wszystkie włoski (ku mojemu zaskoczeniu nawet te najkrótsze) pozostawiając moją skórę idealnie gładką:) Zaletą depilatora są również dwa stopnie prędkości, dzięki którym możemy dostosować siłę działania depilatora do własnych predyspozycji, oraz lampka - która pozwala na depilację nawet w kiepskich warunkach świetlnych (na wakacjach, wyjazdach, lub w trakcie awarii prądu;) Od depilacji mija już drugi tydzień a ja wciąż mogę cieszyć się idealnie gładką skórą :) Polecam każdej kobiecie, która ceni sobie wygodę i piękny wygląd :) - ClaireStyle

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 16 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 16.06 – 05.07.2015 r.

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje