Poprzedni artykuł: Oczyszczanie jak z płatka – Wizażanki już wiedzą, jak uzyskać pożądany... Następny artykuł: Dzięki nowej masce kultowej marki The Ordinary zapomnisz o zaskórnikac...

„Sprawił, że wszystkie moje problemy się skończyły. Mała życiowa rewolucja”. Urządzenie Braun Silk-expert Pro 5 już przetestowane!

Pielęgnacja, , tagi: Braun, Braun Silk-expert Pro 5
Czy Braun Silk-expert Pro 5 jest równie skuteczny, co depilacja IPL w gabinecie kosmetycznym? Czy efekty jego stosowania rzeczywiście widać już po kilku zabiegach? Zapytaliśmy użytkowniczki Wizaz.pl!

Od jakiegoś czasu zabiegi z wykorzystaniem technologii IPL można wykonywać nie tylko w gabinecie kosmetycznym, ale także w domu. Czy efekty są takie same? I przede wszystkim: czy urządzenia do domowej depilacji IPL są bezpieczne? By się tego dowiedzieć, poprosiliśmy wybrane użytkowniczki Wizaz.pl o przetestowanie urządzenia Silk-expert Pro 5, najnowszej propozycji od marki Braun.

Urządzenie Braun Silk-expert Pro 5 – wyniki testu

W KWC średnia ocen produktu wynosi aż 4,8 na 5 gwiazdek. Na podstawie pozostawionych tam recenzji, możemy wymienić co najmniej 6 najważniejszych powodów, dla których warto się na nie zdecydować.

1. Bezpieczeństwo. Braun Silk-expert to jedyna seria urządzeń do domowej depilacji IPL wyposażona w technologię SensoAdapt™, która odczytuje koloryt skóry (aż 80 razy na sekundę!), by automatycznie dostosować do niego natężenie światła. Dzięki temu nie jest konieczna konsultacja kosmetologiczna lub dermatologiczna. Dodatkowo, urządzenie działa w 3 trybach: normalnym, delikatnym i bardzo delikatnym. Ostatnie, ze względu na to, że pracują z mniejszą mocą, są najlepszą opcją dla początkujących oraz świetnie sprawdzają się przy depilacji miejsc wrażliwych lub w fazie poprawek. Potwierdzają to Recenzentki!

(...) Nie odczułam żadnych ubocznych efektów. (...) Mając skórę młynarza i ciemne włoski, zawsze marzyłam aby się ich pozbyć, teraz się to dzieje. Najważniejsza jest cierpliwość i sumienność w wykonywaniu zabiegów. (...) - przyznaje ciastecek.

(…)  Sama depilacja jest bezbolesna, towarzyszy nam jedynie lekkie uczucie ciepła. Nie pojawiło się u mnie żadne podrażnienie czy inna reakcja alergiczna. (…) Urządzeniem jestem zachwycona i z całego serca polecam. (...) – ocenia emi1102.

(…) Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Nie piszę specjalnie, że całkowicie, ponieważ każdy z nas ma inny próg bólu, a ja jednak coś tam delikatnie czuję. Natomiast nie jest to nic bardzo bolesnego. Ból może pojawić się wtedy, gdy przed zabiegiem nie usuniemy dokładnie owłosienia lub mamy jakieś rany, strupki lub znamiona. Takie rzeczy omijamy (…) – wyjaśnia peszy.

(…) Skóra w żadnym razie nie zostaje podrażniona. Podczas zabiegu towarzyszy przyjemne uczucie ciepła (…) - podsumowuje Mikmal.

2. Precyzja. Do zestawu Braun Silk-expert Pro 5 dołączona została precyzyjna nasadka przeznaczona do depilacji mniejszych części ciała, takich jak obszar nad górną wargą, pachy czy okolice bikini.

3. Szybkość. Urządzenie Braun Silk-expert Pro 5 jest 2 razy szybszy niż jego poprzednik, Braun Silk-expert 5. Za sprawą 125 błysków na minutę wykonanie zabiegu na obu nogach zajmuje około 5 minut. Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku zabiegach – włosy wolniej odrastają.

(...) Na pierwsze efekty nie musiałam długo czekać. Wykonałam już 6 zabiegów na całe ciało i mogę stwierdzić , że efekt powala!!! Włoski rosną zdecydowanie wolniej, są słabsze, cieńsze i jest ich mniej przynajmniej o połowę. (...) - przekonuje niunia568

(…) Magia zaczęła się dziać po ok. miesiącu, widać znaczną różnicę – włoski rosną zdecydowanie wolniej, skóra jest w lepszej kondycji, ponieważ nie jest codziennie traktowana maszynką (…) – przyznaje Gusia_1488.

(…) Od momentu otrzymania urządzenia wykonałam trzy zabiegi i już na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, że owłosienie pod pachami praktycznie zniknęło. Włoski, które się pojawiają są cienkie i mało widoczne. Myślę, że po kolejnym zabiegu przestaną odrastać. (…) – ocenia peszy.

(…) Ffekty są szybko widoczne i motywują do wykonywania dalszych zabiegów. Włoski odrastają coraz słabsze, w wielu miejscach nawet po paru tygodniach nic się nie pojawiło. Także jest naprawdę super! (...) Urządzenie zasługuje na więcej niż 5 gwiazdek! – deklaruje margos92.

4. Skuteczność. Podczas gdy inne metody usuwają włosy tymczasowo, Braun Silk-expert Pro 5 oddziałuje na cebulki włosów i w ten sposób zatrzymuje cykl wzrastania włosa. To naprawdę działa!

(...) Na chwilę obecną z całą świadomością i zaangażowaniem mogę polecić ten produkt każdej Pani (a nawet i Panu), która ma dość futerkowej powłoczki i chce w końcu pokazać te swoje nogi, nogi, nogi. (...) Ja jestem zachwycona (mimo tego dyskomfortu na najsilniejszym świetle, ale przecież istnieje możliwość jego złagodzenia) i nie zamierzam zaprzestać stosowania tego wspaniale robiącego robotę Braunowego gadżetu dla dużych dziewczynek (no i chłopców). - deklaruje Panna_Cocolina

(…) Przez ostatnie 4 tygodnie przekonałam się, że urządzenie jest skuteczne. Włoski powoli zaczęły stawać się coraz słabsze, a w niektórych miejscach przestały odrastać (…) – podsumowuje kijanka25.

(…) Jestem po pięciu zabiegach. Pachy mam praktycznie gładziuteńkie, zostało mi tam może z 10% pierwotnego owłosienia. Na łydkach odrastają pojedyncze włoski w takich śmiesznych skupiskach. Bikini jeszcze idealne nie jest –s ą efekty, ale nie tak spektakularne jak pod pachami czy na nogach. Tu mi zejdzie zdecydowanie najdłużej. Skończyły się też moje odwieczne problemy z czarnymi kropkami. W końcu mam ładną, gładką skórę (...) – ocenia sweet tooth.

(…) Po miesiącu, czyli 4 użyciach, mogę stwierdzić jedno - JEST to coś, co zmieniło moje życie i to stwierdzenie nie jest przesadą. Włosy na nogach wyeliminowane jak na razie w jakichś 80%. Włosy pod pachami w ok. 60%. Dla mnie to jest kosmiczna różnica i z tego co widzę z każdym użyciem efekty są lepsze (…) – przyznaje Pani Kidding.

5. Wydajność. Zaleta ważna z ekonomicznego punktu widzenia. Nowy Braun Silk-expert jest bardziej wydajny niż poprzednie wersje urządzenia – zapewnia aż 40 000 błysków, czyli równoważność 22 lat zabiegów na całe ciało.

6. Wygoda. Braun Silk-expert Pro 5 jest też mniejszy i lżejszy. Kompaktowa forma jest poręczna i nie męczy ręki. Z kolei kabel zasilający pozwala przyjąć w zasadzie dowolną pozycję.

Powyższe recenzje bronią się same. Braun Silk Expert Pro 5 to produkt, który pokocha każda kobieta – w szczególności te, które zmagają się z ciemnymi i szybko odrastającymi włosami. Urządzenie nie należy do najtańszych – kosztuje około 1900 zł – ale biorąc pod uwagę jego skuteczność uważamy, że jest warte swojej ceny. Takie rewolucyjne rozwiązanie może poprawić komfort życia wielu z nas.

Koniec z oddawaniem się w ręce kosmetyczek? 

Uwaga! Braun i sieć perfumerii Douglas przygotowali wyjątkową świąteczną ofertę. Przy zakupie sprzętu IPL PRO można otrzymać voucher do Douglas o wartości 300 zł. Dotyczy to klientów, którzy kupili urządzenie Braun objęte promocją w autoryzowanych punktach sprzedaży, wypełnili formularz zgłoszeniowy online i wysyłali listownie komplet dokumentów z wyciętym kodem kreskowym EAN do organizatora akcji. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie akcji: BraunxDouglas.

materiał powstał we współpracy z marką Braun

zdjęcia: mat. prasowe, iStock

Urządzenie Braun Silk-expert Pro 5 w KWC:


Nasze propozycje