Poprzedni artykuł: Wiesz jak prawidłowo nakładać filtry? Typowe błędy w ochronie przeciws... Następny artykuł: Zobacz, jak Wizażanki oceniły kosmetyki Sanex!

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły antyperspirant Dove Original!

Pielęgnacja, , tagi: Dove, antyperspirant, test konsumencki, testowanie
Poprosiliśmy wybrane użytkowniczki o wypróbowanie i ocenę antyperspirantu Dove Original w aerozolu. Jesteś ciekawa, czym produkt podbił serca Wizażanek? Poznaj wyniki testu!

Antyperspirant Dove Original w aerozolu gwarantuje ochronę przed potem przez 48 godzin. Ponadto, dzięki zawartości ¼ kremu nawilżającego oraz olejku słonecznikowego, regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami. Składniki nawilżające pomagają odbudować warstwę lipidową, barierę ochronną naskórka zniszczoną podczas golenia.

Jaka jest opinia Wizażanek?

Aż 98%* dziewczyn deklaruje, że antyperspirant Dove Original spełnił ich oczekiwania. 9 na 10 testerek zwróciło uwagę na przyjemny zapach produktu, podkreślając, że przypadł im do gustu.

Wizażanki doceniły działanie antyperspirantu – aż 94%* z nich zgadza się ze stwierdzeniem, że Dove Original regeneruje podrażnioną po goleniu skórę pod pachami. 8 na 10 dziewczyn deklaruje też, że antyperspirant zapewnia do 48 h ochrony przed poceniem.

Antyperspirant Dove Original pielęgnuje skórę pod pachami, pozostawiając ją miękką i gładką już po 3 dniach stosowania – potwierdza to aż 96%* testerek!

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

Aż 97%* dziewczyn testujących antyperspirant Dove Original poleciłoby jego stosowanie swojej przyjaciółce. Niemal tyle samo użytkowniczek deklaruje, że chętnie ponownie sięgnie po Dove Original po zakończeniu testów.

Antyperspirant Dove Original jest przyjazny dla skóry, dobrze się wchłania, nie pozostawia śladów na ubraniach. Idealnie pachnie i pielęgnuje skórę pod pachami. Dla mnie bomba :-) - Magdalenam03

Antyperspirant Dove okazał się najlepszym z ostatnio stosowanych przeze mnie antyperspirantów. Jego delikatny zapach jest rewelacyjny i długo się utrzymuje. Dodatkowo tworzy przyjemną, delikatną warstwę otulającą skórę i już po paru dniach stosowania można odczuć stopień zregenerowania skóry. Poleciłabym każdej kobiecie bez wyrzutów sumienia. - ssunflower86

Uwielbiam klasyczny zapach Dove - to dla mnie kwintesencja czystości, świeżości, pielęgnacji i komfortu. Mam pewność, że stosując antyperspirant Dove zapewniam sobie dobrą ochronę i dbam o swoją skórę - a dzięki temu od razu zyskuję na pewności siebie, czuję się bardziej atrakcyjna i kobieca. I właśnie za to kocham DOVE! :) - Anieg

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 219 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 6.04 – 24.04.2016 r.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje