Poprzedni artykuł: Dzień Ojca – wiemy, jaki prezent zachwyci twojego tatę! Następny artykuł: Pielęgnacyjny sekret księżnej Kate - to TEMU kosmetykowi zawdzięcza pr... Advertisement

Widocznie mniejszy cellulit już po 7 nocach? Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Elancyl Slim Design Noc!

Nasze użytkowniczki przetestowały Slim Design Noc – nowość w ofercie Laboratoriów Elancyl. Sprawdź, jaka jest ich opinia na temat produktu!

Elancyl Laboratoire już od lat uchodzi za eksperta w dziedzinie cellulitu. Najnowsza propozycja marki, Slim Design Noc, to produkt, w którym zastosowano kombinację precyzyjnie dobranych składników aktywnych [Kofeina 3D], zapobiegający powstawaniu „skórki pomarańczowej”. Booster GP4G pobudza metabolizm komórkowy podczas snu, a w połączeniu z bluszczem, kofeiną i salacią widocznie wygładza nierówności – już po 7 dniach od pierwszego zastosowania! Aby Slim Design miał właściwości odżywcze, do jego formuły dodano olejek carthame, który dodatkowo nawilża skórę i ułatwia wykonywanie masażu antycellulitowego.

Jak nowość od marki Elancyl oceniły Wizażanki?

Nasze użytkowniczki są zachwycone rezultatami, jakie przyniosło stosowanie produktu – Slim Design Noc spełnił oczekiwania aż 95% testerek!

9 na 10 dziewczyn zauważyło, że dzięki kosmetykowi ich skóra odzyskała jędrność.

Aż 98% Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że Slim Design Noc przywraca skórze utraconą gładkość.

Tyle samo testerek doceniło, że nowość od marki Elancyl pozostawia skórę nawilżoną.

To nie koniec zalet Slim Design Noc – 9 na 10 dziewczyn, które wzięły udział w teście, uznało, że kosmetyk ułatwia wykonywanie masażu antycellulitowego.

Wizażanki przetestowały Slim Design Noc i uznały go za wyjątkowo skuteczny produkt na cellulit - 97% potwierdza skuteczność produktu już po 7 nocach.

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

9 na 10 testerek zadeklarowało, że poleci Slim Design Noc swoim bliskim.

Aż 94% dziewczyn po zakończeniu testu chętnie ponownie sięgnie po nowość od marki Elancyl.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje