„Niezaprzeczalnie poprawiły kondycję moich osłabionych paznokci”. Produkty Eveline Cosmetics już przetestowane!

Pielęgnacja,
Poprzedni artykuł: Peeling cukrowy czy solny – który jest skuteczniejszy? Następny artykuł: Maseczka z węgla - Bielenda, Lirene, Eveline, Biotaniqe
Marka Eveline Cosmetics poszerzyła swoją ofertę o dwie nowości do pielęgnacji paznokci. Sprawdź, jak wypadły w teście!

Chciałabyś zapuścić paznokcie, ale gdy tylko są odrobinę dłuższe, od razu zaczynają się kruszyć, łamać i rozdwajać? Wiele kobiet ma ten sam problem. Z doświadczenia wiemy, że najczęściej jest to wynik wykonywania długo manicure hybrydowego lub brak przerw w malowaniu paznokci nawet zwykłym lakierem. Ale niewykluczone też, że taka jest po prostu ich natura.

Bez względu na przyczynę, w odżywieniu paznokci pomoże ci odpowiednia pielęgnacja. My w tym obszarze pozostajemy wierne marce Eveline Cosmetics, która jest numerem 1 w sprzedaży produktów do paznokci. Do linii Nail Therapy Professional dołączyły właśnie dwa produkty: wegański BIO POWER Naturalny Utwardzacz oraz Odżywka SOS dla kruchych i łamliwych paznokci o nowej formule, jeszcze skuteczniejszej niż dotychczas. Żaden z kosmetyków nie zawiera formaldehydu.

BIO POWER Naturalny Utwardzacz ma aż 80% składników pochodzenia naturalnego. Aktywuje naturalne mechanizmy naprawcze paznokci, stymulując ich odbudowę i wzrost. Specjalistyczny kompleks utwardzający POWER-NAIL™ uszczelnia i wzmacnia płytkę.

Odżywka SOS także wykazuje działanie odbudowujące i utwardzające. Jest przeznaczona do paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. Skoncentrowana formuła z witaminami, wapniem oraz kolagenem wzmacnia płytkę, zwiększając jej odporność na uszkodzenia. Ponadto nawilża paznokcie i nadaje im połysk.

Kosmetyki dostępne są w sklepie internetowym www.eveline.pl, a od 16.05 do 31.05 można nabyć je w promocyjnych cenach, które zaczynają się już 6.99 zł! Promocja dotyczy nie tylko testowanych produktów. Wszystkie kosmetyki do makijażu zostały przecenione nawet do -50%, a kosmetyki do pielęgnacji do -30%. Co więcej, przy zakupach za 120 zł, dostawa jest gratis! Dodatkowo, można kupić płyn antybakteryjny za 1 gr. 

Jakby tego było mało, produkty do makijażu Eveline Cosmetics dostępne są też w promocji Rossmann!

Jako jedne z pierwszych nowości Eveline Cosmetics przetestowały dziewczyny z Klubu Recenzentki. Czy spełniły ich oczekiwania? A może je przerosły? Jak obstawiasz?

BIO POWER Naturalny Utwardzacz od Eveline Cosmetics – wyniki testu

Aż 93% Wizażanek przyznało, że BIO POWER Naturalny Utwardzacz regeneruje paznokcie.

Większość Recenzentek (8 na 10) twierdzi też, że kosmetyk stymuluje ich wzrost.

Swoją skuteczność zawdzięcza przede wszystkim wspomnianemu specjalistycznemu kompleksowi utwardzającemu. Aż 96% dziewczyn biorących udział w teście oceniło, że POWER-NAIL™ wzmacnia cienką płytkę.

Według 9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl BIO POWER Naturalny Utwardzacz sprawia, że paznokcie są bardziej odporne na uszkodzenia.

Odżywka SOS dla kruchych i łamliwych paznokci od Eveline Cosmetics – wyniki testu

Nie zawiódł także drugi z testowanych produktów! 8 na 10 Wizażanek potwierdziło, że nowa formuła kultowej odżywki odbudowuje zniszczone paznokcie.

Tyle samo Recenzentek uważa, że za sprawą kosmetyku paznokcie przestają się kruszyć, łamać i rozdwajać.

Oprócz tego, aż 91% dziewczyn, które wzięły udział w teście, zauważyło, że Odżywka SOS dla kruchych i łamliwych paznokci nawilża paznokcie i nadaje im połysk.

Linia Nail Therapy Professional od Eveline Cosmetics – mamy hit!

Aż 84% użytkowniczek Wizaz.pl uznało BIO POWER Naturalny Utwardzacz i Odżywkę SOS dla kruchych i łamliwych paznokci za jedne z lepszych kosmetyków do pielęgnacji paznokci, jakie stosowały.

9 na 10 Wizażanek zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po produkty.

Aż 90% Recenzentek poleci je także swojej przyjaciółce.

Po zdjęciu hybryd moje paznokcie były w opłakanym stanie, miękkie jak papier, z nierówną płytką. Obawiałam się, że nie dam rady ich zapuścić, bo będą mi się co chwilę łamać. Dwa tygodnie stosowania odżywek Eveline Cosmetics przywróciło mi nadzieję na to, że będę w stanie zapuścić naturalne dłuższe paznokcie – moonflower89.

Jak sama nazwa wskazuje, produkty te są po prostu profesjonalne! Miałam słabe paznokcie, zniszczone zarówno hybrydami, jak i codziennymi porządkami (...) Moje paznokcie potrzebowały pomocy. Teraz, po stosunkowo krótkim czasie stosowania, są o wile mocniejsze. Produkty doskonale się rozprowadzają, przyjemnie pachną, a co najważniejsze naprawdę spełniają, to co obiecuje producent :) – irmissss.

Przed zastosowaniem produktów Nail Therapy Professional moje paznokcie były w opłakanym stanie (i to dosłownie) – rozdwojone, matowe, niektóre połamane (…) Postanowiłam, że nadszedł czas na regenerację płytki paznokci, żeby odbudować ją przed latem. I się udało :) Po systematycznym stosowaniu produktów od Eveline Cosmetics moje paznokcie nabrały blasku, są twardsze, a tym samym mniej narażone na złamania. Jestem zadowolona :) – madziulek40.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 97 kobiet w kwietniu 2020 r.

Materiał powstał z udziałem marki Eveline Cosmetics

zdjęcia: mat. prasowe, iStock

Kosmetyki Eveline Cosmetics w KWC:


Nasze propozycje