Poprzedni artykuł: Remington ogłasza: czas na gładkość trwa nadal! Następny artykuł: 5 nietypowych sposobów na poparzenia słoneczne. Znasz je wszystkie?

Zobacz, jak Wizażanki oceniły Płyny micelarne 3 w 1 od Garniera!

Pielęgnacja, , tagi: demakijaż, Garnier, płyn micelarny, test konsumencki, testowanie
Wybrane użytkowniczki wypróbowały i oceniły nowe produkty do oczyszczania skóry marki Garnier: Płyn Micelarny 3 w 1 do skóry normalnej i mieszanej oraz Czysta Skóra Płyn Micelarny 3 w 1. Czy kosmetyki spodobały się Wizażankom? Sprawdź wyniki testu!
garnier płyn micelarny 3w1

Płyny micelarne 3 w 1 od Garniera pozwalają w prosty sposób usunąć makijaż i oczyścić całą twarz za pomocą jednego gestu i bez pocierania. Odświeżają skórę i nie wymagają spłukiwania. Co na to Wizażanki?

Zdecydowana większość użytkowniczek biorących udział w teście oceniła, że Płyny micelarne 3 w 1 od Garniera to dla nich prawdziwy numer jeden. 8 na 10 testerek wskazało też testowany kosmetyk jako swój ulubiony płyn micelarny.

Jak użytkowniczki oceniły poszczególne warianty produktu?

Płyn Micelarny 3 w 1 od Garniera do skóry normalnej i mieszanej usuwa nadmiar sebum i zapewnia uczucie orzeźwienia, nie wysuszając skóry. Usuwa makijaż i zanieczyszczenia bez pocierania, wiążąc je niczym magnes. Jak wypadł w oczach Wizażanek?

Aż 90* dziewczyn testujących ten produkt uważa, że Płyn Micelarny 3 w 1 od Garniera do skóry normalnej i mieszanej wyróżnia się na tle innych płynów micelarnych. 8 na 10 testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk zmniejsza błyszczenie skóry i jest najskuteczniejszy w zmywaniu makijażu.

garnier płyn micelarny 3w1

Płyn usuwa makijaż, dobrze oczyszcza skórę. W ciągu dnia, jeśli nie mam makijażu, przecieram buzię płynem, aby usunąć nadmiar sebum - oczyszcza i odświeża skórę. Butelka jest poręczna w użytkowaniu, a płyn bardzo wydajny.  - Zaneta198

Podoba mi się duże, poręczne opakowanie. Zapach jest bardzo delikatny, praktycznie nie wyczuwalny. Skóra jest oczyszczona, makijaż schodzi "gładko". - wink737

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 97 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 28.04 – 10.05.2015r.

Czysta Skóra Płyn Micelarny 3 w 1 od Garniera łagodnie usuwa makijaż i oczyszcza skórę twarzy. Sprawia, że cera jest czysta, odświeżona i widocznie zmatowiona. Co sądzą o nim nasze testerki?

85%* użytkowniczek testujących ten produkt uważa, że jest to najlepszy płyn micelarny dla skóry skłonnej do niedoskonałości. Co druga Wizażanka oceniła też, że kosmetyk redukuje niedoskonałości.

garnier płyn micelarny 3w1

Uwielbiam to, że płyn oczyszcza i jednocześnie pielęgnuje skórę. Nawilża i łagodzi podrażnienia, a skóra jest po nim jakby ukojona. Jest idealny do cery przetłuszczającej się i skłonnej do niedoskonałości, bo nie zapycha porów i nie powoduje nadmiernego wydzielania sebum, a wręcz je redukuje. Czysta skóra i zdrowa skóra, taki efekt daje płyn Garniera :) - Catacomb_Kitten

Jego właściwości redukujące niedoskonałości. Każdego dnia stan  mojej skóry widocznie się poprawia. Ciesze się, że moja twarz już się nie błyszczy. Uwielbiam ten płyn. Podoba mi się w nim też delikatność szczególnie dla oczu, bo nie szczypie i to jak dokładnie zmywa nawet ten cięższy makijaż. Mój HIT :) - Ewelka203

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 96 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 28.04 – 10.05.2015r.

Płyny Micelarne 3 w 1 od Garniera bardzo spodobały się Wizażankom. Zdecydowana większość dziewczyn poleciłaby testowany przez siebie kosmetyk swojej przyjaciółce.

Więcej produktów od Garniera znajdziesz na garnier.pl

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje