Rewolucyjne maski do twarzy Fresh-Mix od Garnier już przetestowane! Jak wypadły?

Pielęgnacja, , tagi: Garnier, maski do twarzy, Garnier Fresh-Mix
Poprzedni artykuł: Łazienka z dobrą energią Następny artykuł: O czym świadczy stan Twojej cery? Oto wpływ diety na wygląd twarzy
Użytkowniczki Wizaz.pl miały możliwość wypróbowania nowych masek do twarzy Fresh-Mix marki Garnier. Sprawdź, jakie zrobiły na nich wrażenie!

Cztery proste kroki – od teraz tyle wystarczy, by zapewnić optymalny poziom nawilżenia skóry. Fresh-Mix, nowość marki Garnier, to jedyne takie maski do twarzy, w których przygotowywaniu uczestniczymy także my. Cała zabawa polega na tym, że same musimy połączyć zawarte w zakupionej saszetce serum z tkaniną z alg. Tak powstałą maskę możemy od razu nałożyć na twarz lub, dla lepszego efektu, włożyć do lodówki i chwilę odczekać.

Już po 15 minutach od aplikacji skóra zmienia się nie do poznania – jest pełna blasku, gładka, a do tego ma wyrównany koloryt. Maski Fresh-Mix dostarczają skórze brakujących składników odżywczych, które oprócz szybkiego działania regenerującego, skutecznie ją wzmacniają.

Czym jeszcze cechują się nowe maski marki Garnier? Cienka, przezroczysta tkanina z alg, nasączona serum dokładnie przylega do twarzy, gwarantując przyjemne uczucie „drugiej skóry”.

Linia Fresh-Mix obejmuje dwa warianty masek: z witaminą C, przeznaczoną do skóry zmęczonej, oraz z kwasem hialuronowym, dedykowaną skórze suchej i odwodnionej.

Test masek mają za sobą już dziewczyny z Klubu Recenzentki. Jak je oceniają?

Maski do twarzy Fresh-Mix od Garnier – wyniki testu

Maski Fresh-Mix spełniły oczekiwania 9 na 10 Recenzentek!

Aż 96% użytkowniczek Wizaz.pl zgadza się ze stwierdzeniem, że dzięki testowanym maskom skóra wygląda na zdrową i odżywioną.

Według 9 na 10 Wizażanek kosmetyki dodają skórze blasku i ją wygładzają.

Większość dziewczyn biorących udział w teście, bo aż 79% z nich, ocenia ponadto, że produkty wyrównują jej koloryt.

8 na 10 Recenzentek uważa, że Fresh-Mix to jedne z lepszych masek nawilżających, jakie stosowały.

Oprócz tego, aż 89% użytkowniczek Wizaz.pl twierdzi, że samodzielne przygotowanie testowanych masek jest banalnie proste.

Maski do twarzy Fresh-Mix od Garnier – wyniki testu mówią same za siebie!

8 na 10 Wizażanek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po maski Fresh-Mix, a aż 91% poleci je swojej przyjaciółce.

Maski zdecydowanie spełniły moje oczekiwania! Jestem zachwycona ich błyskawicznym i długotrwałym działaniem. Bardzo łatwe i przyjemne w nakładaniu i noszeniu. A efekty? Spektakularne! Nigdy nie miałam okazji używać tak świetnych masek. Na pewno sięgnę po nie jeszcze nie raz! – flowersinthegun.

Maski idealnie nawilżają skórę, widać to zwłaszcza po kilku użyciach, zmarszczki mimiczne wydają się być mniej widoczne. Aplikacja jest wygodna – Pannachilli.

Moje odczucia po użyciu masek Garnier Fresh-Mix są bardzo pozytywne! Nie spodziewałam się, że aż tak bardzo je polubię. Świetnie działają na cerę, pozostawiając ją promienną, gładką i nawilżoną. Jestem zadowolona z efektów. Sama aplikacja jest dziecinnie prosta, a maseczki nosi się przyjemnie. Na pewno do nich wrócę! :) – xpilusz.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 150 kobiet w dniach 20.08-02.09.2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Garnier.

zdjęcia: mat. prasowe


Nasze propozycje