Poprzedni artykuł: HOT: 7 najlepszych odżywek do rzęs, które musisz wypróbować! Następny artykuł: Masaż szyi i dekoltu, który odmładza! Sprawdź jak zrobić go w domu!

Jak Wizażanki oceniły antyperspirant Garnier NEO? Poznaj wyniki testu!

Pielęgnacja, , tagi: antyperspirant, Garnier, test konsumencki, testowanie
Nasze użytkowniczki wzięły udział w teście nowego antyperspirantu Garnier NEO w formie suchego kremu. Czy produkt spodobał się Wizażankom? Poznaj ich opinię!
antyperspirant garnier deodorant neo w formie suchego kremu

Garnier NEO to innowacyjny antyperspirant o formule suchego kremu. Zawiera 80% składników pielęgnacyjnych, by chronić delikatną skórę pod pachami. Co na to Wizażanki?

9 na 10 użytkowniczek biorących udział w teście pozytywnie oceniło zapach produktu. 95%* testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że antyperspirant Garnier NEO wchłania się natychmiast po aplikacji. Zdecydowana większość dziewczyn deklaruje też zadowolenie z innowacyjnego aplikatora kosmetyku. 91%* użytkowniczek oceniło, że Garnier NEO nie zostawia śladów na ubraniach.

A jak Wizażanki oceniły działanie produktu?

9 na 10 testerek deklaruje, że antyperspirant Garnier NEO jest skuteczny i zapewnia 48h ochronę przed poceniem.  Zdecydowana większość dziewczyn jest też zdania, że kosmetyk regeneruje skórę pod pachami oraz skutecznie chroni przed wilgocią.

antyperspirant garnier deodorant neo w formie suchego kremu

Ma cudowny zapach, niewielkie rozmiary i jest mimo lekkości opakowania bardzo wydajny! Dla mnie bardzo ważne jest, aby czuć się pewnie przez cały dzień - a dzięki niemu czułam się pachnąca! :-) - liduniaa89

Bardzo podoba mi się fakt, że Garnier Neo nie tylko spełnia swoje funkcje jako antyperspirant, ale również jest produktem pielęgnacyjnym. Uważam, że jest to produkt stworzony z myślą o potrzebach współczesnych kobiet.apaulina

Innowacyjny sposób aplikacji, szybkość wchłaniania się i skuteczność tego antyperspirantu zdecydowanie zasługuje na uwagę! - lena5

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

Zdecydowana większość testerek jest zdania, że antyperspirant Garnier NEO to prawdziwa innowacja i przełom na rynku dezodorantów w Polsce. 8 na 10 użytkowniczek deklaruje, że chętnie kupi produkt ponownie. Aż 90%* dziewczyn poleciłoby Garnier NEO swojej przyjaciółce.

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 175 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 28.04 – 10.05.2015 r.

Więcej produktów od Garniera znajdziesz na garnier.pl

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje