Poprzedni artykuł: 5 zabiegów odświeżających i rozświetlających do twarzy wiosną! Następny artykuł: Jak dodać blasku skórze?

Czy paznokcie Wizażanek stały się piękniejsze? Poznaj wyniki testu produktów Golden Rose!

Pielęgnacja, , tagi: paznokcie, test konsumencki, testowanie, golden rose, odżywki do paznokci, Golden Rose
Wybrane Wizażanki przetestowały cztery wyjątkowe produkty do pielęgnacji paznokci marki Golden Rose: Smoothing Base, Cuticle, Oxygen i Black Diamond. Czy odżywki stanęły na wysokości zadania? Poznaj opinię naszych użytkowniczek!
golden rose

Aż 99% użytkowniczek biorących udział w teście deklaruje, że testowane odżywki spełniły ich oczekiwania. Niemal tyle samo testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że testowane przez nie odżywki przyczyniły się do poprawy kondycji i wyglądu ich paznokci.

Jak Wizażanki oceniły poszczególne produkty?

smooting base golden rose

Odżywka wygładzająca płytkę paznokcia Smoothing Base Nail Foundation dzięki kompleksowej formule składników mineralnych oraz roślinnych komórek macierzystych zapewnia aksamitny i gładki wygląd paznokci. Zakrywa rysy i niedoskonałości na powierzchni płytki oraz zapewnia gładką warstwę i przedłuża trwałość nałożonego lakieru.

9 na 10 użytkowniczek testujących odżywkę Smoothing Base zgadza się ze stwierdzeniem, że produkt przedłuża trwałość nałożonego lakieru. 100% testerek uważa, że odżywka Smoothing Base zapewnia aksamitny i gładki wygląd paznokci.

cuticle remover golden rose

 

Preparat do usuwania skórek Cuticle Remover Gel  zawiera komórki macierzyste róży, słodkiego olejku migdałowego, kompleksu tłuszczów i peptydy na bazie keratyny. Delikatnie złuszcza suche skórki, a dzięki cząsteczkom mineralnym nadaje świeży wygląd paznokciom.

100% użytkowniczek biorących udział w teście preparatu Cuticle Remover Gel zgadza się ze stwierdzeniem, że produkt delikatnie złuszcza suche skórki i sprawia, że paznokcie odzyskują świeży i zdrowy wygląd.

oxygen nail growth golden rose

 

Odżywka przyspieszająca wzrost paznokcia Oxygen Nail Growth  jest bogata w antyutleniacze i komórki macierzyste jabłka, które przyśpieszają wzrost paznokci i zwiększają ich wytrzymałość. Dzięki wysokiej zawartości składników nabłyszczających oraz filtrów UV chroni paznokcie przez odbarwieniami.

Aż 94% dziewczyn testujących odżywkę Oxygen Nail Growth twierdzi, że dzięki stosowaniu produktu zwiększyła się wytrzymałość ich paznokci. 8 na 10 testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że odżywka przyczyniła się do szybszego wzrostu ich paznokci.

black diamond golden rose

Odżywka wzmacniająca paznokcie Black Diamond Hardener zapewnia paznokciom wyjątkową wytrzymałość, tworząc na powierzchni paznokcia twardą i błyszcząca powłokę. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu paznokci oraz odpryskiwaniu lakieru już po 4 tygodniach stosowania

100% Wizażanek testujących odżywkę Black Diamond deklaruje, że produkt zapewnił ich paznokciom większą wytrzymałość. 9 na 10 testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że odżywka zapobiega łamaniu i rozdwajaniu ich paznokci.

Produkty Golden Rose bardzo spodobały się Wizażankom!

Zdecydowana większość testerek pozytywnie oceniła działanie testowanego produktu. Aż 99% dziewczyn deklaruje, że chciałyby wypróbować inne produkty do paznokci marki Golden Rose. 98% użytkowniczek poleciłoby testowany przez siebie produkt swojej przyjaciółce.

 

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje