„Po goleniu nie występują żadne podrażnienia”. Emulsja Lactacyd Intimate Shave już przetestowana!

Pielęgnacja,
Poprzedni artykuł: Powalcz z trądzikiem z pomocą ogórka! Ta maseczka sprawi, że stan twoj... Następny artykuł: Teraz twarz myjemy żelową kulą z aktywnym węglem Advertisement
Poprosiliśmy wybrane Wizażanki o przetestowanie delikatnej emulsji do golenia i higieny okolic intymnych, Lactacyd Intimate Shave. Sprawdź, jak oceniły produkt!

Lato w pełni, a Ty nie znalazłaś jeszcze odpowiedniego produktu do golenia? Wiele kobiet ma ten sam problem. Rynek obfituje w kremy, pianki czy żele, ale jak to często bywa – nie wszystkie przynoszą efekty, na jakie liczymy. My jednak jesteśmy tu przecież po to, by pomóc Ci w znalezieniu czegoś skutecznego. I tak, przeglądając nowości na rynku trafiliśmy na prawdziwą perełkę – Lactacyd Intimate Shave.

Lactacyd Intimate Shave to delikatna emulsja do golenia i higieny okolic intymnych. Nawilża skórę i zmiękcza włoski, żeby chronić ją podczas golenia, a także zapobiegać podrażnieniom występującym po zabiegu. Po nałożeniu na wilgotną skórę, zmienia się w delikatną piankę, czyniąc golenie łatwiejszym. Ponadto, dzięki zawartości kwasu mlekowego, pomaga utrzymać odpowiednie pH okolic intymnych.

Co na to dziewczyny z Klubu Recenzentki?

Emulsja Lactacyd Intimate Shave – wyniki testu

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl twierdzi, że kosmetyk zmiękcza włoski i ułatwia golenie. 

Według aż 96% Recenzentek po użyciu testowanego produktu skóra jest nawilżona.

Aż 99% dziewczyn potwierdza, że Lactacyd Intimate Shave pozostawia skórę miękką i gładką w dotyku. 

Kosmetyk spełnił oczekiwania aż 96% Wizażanek!

Emulsja Lactacyd Intimate Shave – jedyny taki produkt na rynku!  

Aż 92% użytkowniczek Wizaz.pl zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk.

Oprócz tego, 9 na 10 Recenzentek poleci testowany produkt swojej przyjaciółce.

Bardzo polecam! Jestem bardzo mile zaskoczona tym produktem! Bardzo przyjemny delikatny zapach, łatwość aplikacji, a dodatkowo zero podrażnień czy zacięć, co często zdarzało mi się po korzystaniu z innych tego typu kosmetyków. Jest to produkt, który musi się znaleźć na liście „must have” każdej kobiety, bo na mojej już się znalazł :) - Aleksandratrk

(...) Zwykłe emulsje do higieny intymnej Lactacyd znałam już wcześniej. Jednak nowy produkt, który również sprzyja goleniu, okazał się totalnym hitem (...) Kosmetyk pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Po depilacji z tym produktem problem swędzenia i podrażnień zniknął (...) - _Ariel_.

Nawilża skórę, zmiękcza włoski i golenie staje się przyjemnością (...) Ważne, że po zastosowaniu emulsji włoski nie wrastają, a sama skóra nie jest podrażniona (...) Niezależnie od ceny w drogerii, zawsze będę kupować tę emulsję. Naprawdę warto - Alafik.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 92 kobiet w dniach 03.07-18.07.2019 r.

artykuł powstał z udziałem marki Lactacyd

zdjęcia: mat. prasowe, iStock

Lactacyd Intimate Shave w KWC:


Nasze propozycje