Nowa linia MEZO COLLAGÈNE od marki Liene to prawdziwy hit! Poznaj wyniki testu

Pielęgnacja, , tagi: Lirene, Lirene MEZO COLLAGÈNE
Poprzedni artykuł: Konkurs! Odpowiedz na pytanie konkursowe i zawalcz o 1 z 10 zestawów d... Następny artykuł: Chcesz uniknąć rozstępów w ciąży? Zrób swojemu brzuchowi maseczkę!
Jak pielęgnować skórę dojrzałą? Z pomocą nowych kosmetyków MEZO COLLAGÈNE od marki Lirene! Sprawdź, co sądzą o nich użytkowniczki Wizaz.pl.

Na pielęgnację nigdy nie jest za późno. Odpowiednie kosmetyki mogą aktywować procesy regeneracyjne skóry, poprawiając jej kondycję i wygląd. Z czasem skóra wymaga częstszego nawilżania, pojawiają się zmarszczki, staje się wiotka. Jeżeli dotyczy cię już każdy z tych problemów i szukasz skutecznej alternatywy dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, polecamy nowość od marki Lirene – linię MEZO COLLAGÈNE, obejmującą krem na dzień i krem na noc.

Produkty zawierają naprawczy mezoPEPTYD, który zapewnia kontrolowaną mezoterapię nieinwazyjną i stymuluje produkcję kolagenu. Efekty stosowania Nawadniającego kremu aktywnie liftingującego (krem na dzień) oraz Odżywczego kremu korygującego zmarszczki (krem na noc) to: nawilżenie, redukcja zmarszczek, poprawa jędrności i elastyczności skóry oraz wzmocnienie jej bariery ochronnej.

O wypróbowanie nowej propozycji od marki Lirene poprosiliśmy użytkowniczki Wizaz.pl. Jak sprawdza się w ich przypadku? Poznaj wyniki testu!

Kosmetyki MEZO COLLAGÈNE od Lirene – wyniki testu

9 na 10 dziewczyn uważa, że dzięki zestawowi skóra jest nawilżona.

Dodatkowo, kosmetyki MEZO COLLAGÈNE nadają jej zdrowy blask – potwierdza to aż 98% użytkowniczek Wizaz.pl!

Za co jeszcze polubisz testowane produkty? Recenzentki pozytywnie oceniają ich zapach (99%) i konsystencję (100%).

Aż 100% Wizażanek zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyki MEZO COLLAGÈNE są przyjemne w aplikacji.

Oprócz tego, 9 na 10 dziewczyn docenia, że są wydajne.

MEZO COLLAGÈNE od Lirene – mamy hit!

8 na 10 użytkowniczek po zakończeniu testu ponownie sięgnie po zestaw MEZO COLLAGÈNE.

Zdecydowana większość Recenzentek – aż 96% – poleci linię przyjaciółce.

Krem na dzień jest lekki, a ten na noc bardziej gęsty, ale obydwa szybko się wchłaniają. Pięknie pachną. Skóra jest dobrze nawilżona i pełna blasku. Jest gładka i napięta. Świetny zestaw w bardzo dobrej cenie! – aniaw1407.

Stosowanie tych kremów było bardzo przyjemne. Niedrażniący zapach, bogata, lecz delikatna konsystencja, no i rewelacyjne działanie na skórę sprawiły, że na pewno jeszcze po nie sięgnę – agafilip2.

Stosuję zestaw od około miesiąca i moje odczucia są jak najbardziej pozytywne. Począwszy od ładnego opakowania, poprzez zapach, konsystencję, wydajność, szybkość wchłaniania, a skończywszy na efektach widocznych na skórze – wszystko mi odpowiada. Super zestaw w przystępnej cenie, który może z powodzeniem konkurować z innymi, droższymi kosmetykami o podobnym działaniu – jakasia1975.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 96 kobiet w dniach 02.04.2019-25.04.2019 r.

materiał powstał we współpracy z marką Lirene

zdjęcia: mat. prasowe

Kosmetyki MEZO COLLAGÈNE od Lirene w KWC:


Nasze propozycje