Poprzedni artykuł: Przez pięć lat nosiła żelowy manicure. Tak jej paznokcie wyglądają pod... Następny artykuł: Wypróbuj tę uwielbianą przez Azjatki metodę usuwania wągrów! Dzięki gą...

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły nawadniający zestaw NEUTROGENA® Hydro Boost®!

Pielęgnacja, , tagi: test konsumencki, testowanie, NEUTROGENA®
Wybrane Wizażanki miały możliwość przetestowania Nawadniającego żelu do twarzy i Żelowego balsamu do ciała z linii Hydro Boost® od NEUTROGENA®. Czy kosmetyki spełniły ich oczekiwania?

Czego na temat kosmetyków NEUTROGENA® Hydro Boost® możemy dowiedzieć się od producenta? Dzięki technologii Hyaluronic Gel Matrix i formule z kwasem hialuronowym, Nawadniający żel do twarzy sprawia, że skóra staje się 2 x bardziej nawodniona*, a nawilżenie utrzymuje się do 72 godzin**. Kosmetyk ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji oraz sprawdza się jako baza pod makijaż. Żelowy balsam do ciała także cechuje lekka formuła, która szybko się wchłania. Tak samo jak poprzedni kosmetyk, zawiera kwas hialuronowy, który zatrzymuje wodę w ilości tysiąckrotnie przewyższającej jego wagę. Produkty uwalniają składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje. Dodatkowo, pozostawiają na niej delikatny zapach.

Jak zestaw NEUTROGENA® Hydro Boost® wypadł w teście Wizażanek?

Aż 100% testerek zadeklarowało, że zestaw NEUTROGENA® Hydro Boost® spełnił ich oczekiwania!

10 na 10 użytkowniczek przyznało, że dzięki kosmetykom NEUTROGENA® Hydro Boost® skóra jest dobrze nawodniona.

Aż 100% dziewczyn oceniło, że po użyciu linii NEUTROGENA® Hydro Boost® skóra jest bardziej miękka i jędrna.

Linia NEUTROGENA® Hydro Boost® to prawdziwy hit!

Aż 100% Wizażanek uznało, że Nawadniający żel do twarzy dobrze nawadnia skórę, a 9 na 10 z nich, że nawodnienie utrzymuje się dłużej niż w przypadku innych tego typu produktów.

Dodatkowo, 10 na 10 testerek doceniło, że kosmetyk szybko się wchłania i pozostawia na skórze delikatny zapach.

Tyle samo użytkowniczek potwierdziło, że Nawadniający żel do twarzy sprawdza się jako baza pod makijaż.

Co sądzą na temat drugiego testowanego kosmetyku? Aż 99% dziewczyn przyznało, że Żelowy balsam do ciała zmniejsza uczucie ściągnięcia i powoduje, że skóra jest dobrze nawodniona.

Niemal tyle samo, bo aż 95% z nich, oceniło, że nawilżenie utrzymuje się dłużej niż w przypadku innych takich produktów.

9 na 10 Wizażanek zauważyło, że kosmetyk szybko się wchłania i pozostawia na skórze delikatny zapach.

Oprócz tego, testerki zgodnie stwierdziły, że konsystencja produktów z linii NEUTROGENA® Hydro Boost® jest lekka i nietłusta.

10 na 10 użytkowniczek poleciłoby zestaw NEUTROGENA® Hydro Boost® przyjaciółce.

Aż 99% dziewczyn zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyki NEUTROGENA® Hydro Boost®.

Kosmetyki z tej linii to w tej chwili moje ulubione produkty do pielęgnacja twarzy i ciała. Lekka, żelowa formuła sprawia, że kosmetyki szybko się wchłaniają i nie obciążają skóry (...). – Ejmi007

Najlepsze nawilżające kosmetyki, jakich używałam. W końcu czuję, że moja skóra jest faktycznie bardzo dobrze i długotrwale nawilżona. Rewelacyjna konsystencja i zapach. Polecam każdemu, kto zmaga się z problemem przesuszonej skóry. – alexxiape

Oba kosmetyki zaskoczyły mnie swoją lekką konsystencją. Balsam jest świetny. Ma delikatny zapach i jest dobry do delikatnego masażu ciała. Świetnie nadaje się do nawilżenia skóry po depilacji. Łagodzi podrażnienia. Żelowy krem ma tę samą lekką konsystencję. Spokojnie można go zastosować pod makijaż. Nie roluje się i nie powoduje ważenia się podkładu. Świetnie nawilża cerę. Kosmetyki są rewelacyjne. - angel12006

*NEUTROGENA® Hydro Boost® Water Gel Nawadniający żel, test nawodnienia, 4 godziny po aplikacji.

**Badania kliniczne, efekt nawilżenia mierzony po 8 tygodniach stosowania 2 x dziennie.

zdjęcie główne: iStock

materiał powstał z udziałem marki Neutrogena

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje