„Dokładnie oczyszcza skórę i sprawia, że pory są mniej widoczne”. Nowość marki NEUTROGENA® już przetestowana!

Pielęgnacja, , tagi: NEUTROGENA®
Poprzedni artykuł: „Spełnił moje oczekiwania w 100%”. Toleriane Sensitive Krem od La Roch... Następny artykuł: Stwórz swój iDealny produkt nawilżający!
Test nowej maski do twarzy od marki NEUTROGENA® już za nami! Jak oceniają ją użytkowniczki Wizaz.pl?

Lubimy je nie tylko za natychmiastowe efekty, ale także dlatego, że ich stosowanie to po prostu frajda. Dzięki domowym maskom do twarzy, przy odpowiedniej aranżacji i odrobinie wyobraźni, możemy poczuć się jak w prawdziwym SPA. Przede wszystkim są to jednak kosmetyki do zadań specjalnych. Używamy ich nie tylko wieczorami, relaksując się po ciężkim dniu, ale też przed ważnymi wyjściami czy podczas podróży, by odświeżyć i odżywić skórę.

Wprawdzie każda maska do twarzy ma swoje przeznaczenie i często dedykowana jest określonemu typowi skóry, ale ze względu na zwiększającą się każdego dnia liczbę nowinek, łatwo się w tym wszystkim pogrubić. Jeżeli więc szukasz kosmetyku oczyszczającego i chcesz uniknąć nietrafionych zakupów, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat NEUTROGENA® Skin Detox Oczyszczającej maski 2w1

Co o niej wiemy? Może być stosowana na dwa sposoby – jako kosmetyk oczyszczający lub jako maska do twarzy. Oprócz funkcji oczyszczającej, odblokowuje pory oraz chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Czy użytkowniczki Wizaz.pl po zakończeniu testu dalej chętnie będą ją stosować? 

NEUTROGENA® Skin Detox Oczyszczająca maska 2w1 – wyniki testu

NEUTROGENA® Skin Detox Oczyszczająca maska 2w1 spełnia oczekiwania aż 97% Recenzentek!

9 na 10 dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że kosmetyk skutecznie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości makijażu.

Niemal wszystkie Wizażanki, bo aż 96% z nich, uważają, że testowany produkt odblokowuje pory.

Na tym nie koniec jego zalet. Aż 99% użytkowniczek Wizaz.pl jest zdania, że dzięki kosmetykowi skóra wygląda zdrowo i promiennie.  

9 na 10 Recenzentek potwierdza, że testowany produkt nie przesusza i nie podrażnia skóry.

Zdecydowana większość dziewczyn – aż 84% – przyznaje, że NEUTROGENA® Skin Detox Oczyszczająca maska 2w1 to jeden z najlepszych kosmetyków oczyszczających, jakie stosowały. To oznacza tylko jedno – mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

NEUTROGENA® Skin Detox Oczyszczająca maska 2w1 podbiła serca Wizażanek!

9 na 10 użytkowniczek Wizaz.pl po zakończeniu testu ponownie sięgnie po kosmetyk.

Aż 97% Recenzentek poleci testowany produkt przyjaciółce.

Produkt spełnił w 100% moje oczekiwania. Zarówno stosowany jako maska, jak i jako kosmetyk oczyszczający spełnił swoją rolę, czyli dokładnie oczyścił moją skórę bez jakichkolwiek podrażnień. O to chodziło! ;) – trynosz.

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Nie dość, że doskonale oczyszcza skórę twarzy, to jeszcze sprawia, że jest ona porządnie nawilżona. Będę kupować regularnie – TesterkaEsterka.

Świetny kosmetyk oczyszczający i maska w jednym zamknięte w 150 ml tubie. Produkt bardzo dobrze zmywa zanieczyszczenia, doskonale radzi sobie również z usunięciem resztek makijażu. Po zastosowaniu przyjemnie i na długo chłodzi skórę. Dobrze odblokowuje pory, skóra wygląda promiennie, zdrowo, bez przesuszenia i podrażnienia. Kosmetyk zagości u mnie na długo – AnnaUrbanowicz.

Wyniki przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 140 kobiet w dniach 08.03.2019-26.03.2019 r.

materiał powstał we współpracy z marką NEUTROGENA®

zdjęcia: mat. prasowe 

NEUTROGENA® Skin Detox Oczyszczająca maska 2w1 w KWC:


Nasze propozycje