Poprzedni artykuł: Gładkie nogi nawet podczas upałów? Wypróbuj kompres, który zmniejsza w... Następny artykuł: Kofeinowe serum pod oczy, które w 10 minut odejmie ci kilka lat!

NIVEA wprowadziła na rynek nowe olejki w balsamach – sprawdź, za co pokochały je Wizażanki!

Pielęgnacja, , tagi: balsam do ciała, NIVEA, test konsumencki, pielęgnacja ciała, testowanie
Nasze użytkowniczki miały możliwość wypróbowania nowych olejków w balsamach od NIVEA. Jesteś ciekawa, jaka jest ich opinia na temat produktów? Poznaj wyniki testu!

Nowe balsamy od NIVEA zawierają drogocenne olejki roślinne, których formuła pozostawia skórę nawilżoną oraz sprawia, że zyskuje ona naturalny, promienny wygląd. Dzięki lekkiej konsystencji, balsamy nie pozostawiają na skórze lepkiej, nieprzyjemnej warstwy.

Co na temat produktów sądzą nasze użytkowniczki?

Olejki w balsamach od NIVEA spełniły oczekiwania 99% Wizażanek!

Aż 97% testerek jest zdania, że balsamy pozostawiają skórę gładką i nawilżoną, a efekt ten utrzymuje się przez wiele godzin.

Tyle samo dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że po użyciu produktów skóra zyskuje naturalny, promienny wygląd.

Jak wskazują wyniki testu, producent dotrzymał swoich obietnic. 9 na 10 Wizażanek uznało, że balsamy od NIVEA posiadają lekką konsystencję, która nie pozostawia na skórze lepiej, kłopotliwej warstwy.

Zdecydowanej większości użytkowniczek (97%) przypadł również do gustu zapach przetestowanych produktów.

NIVEA po raz kolejny nie zawiodła Wizażanek!

Aż 99% dziewczyn poleci olejki w balsamach swoim bliskim.

Niemal tyle samo użytkowniczek (96%) po zakończeniu testu ponownie sięgnie po balsamy.

9 na 10 testerek chętnie wypróbuje również pozostałe zapachy z tej samej linii.

Bardzo przypadł mi do gustu olejek w balsamie, który otrzymałam. Cudownie pachnie, ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i nie pozostawia po sobie tłustych śladów. Skóra dzięki niemu staje się nawilżona i pachnąca! Na pewno wypróbuję również pozostałe zapachy.  :) – obsesje

Balsam bardzo wydajny, szybko się wchłania, świetnie rozprowadza, nie pozostawia tłustej warstwy. – mmika25

Cudowny zapach i lekka konsystencja. Balsam jest ukojeniem dla suchej skóry. Uczucie gładkości, miękkości utrzymuje się przez wiele godzin. Nie miałam okazji nigdy stosować tak dobrego produktu. Wchłania się bardzo szybko, i pozostawia po sobie niesamowity zapach. Lato na skórze - tak bym określiła ten balsam. Polecam!!!! – Djablica123

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje