Poprzedni artykuł: Ludzie brzydzą się plam na skórze tej 18-latki. Ale ona już nie chce z... Następny artykuł: Nałożyła maseczkę, by pozbyć się zaskórników. Zdjęła ją... razem z brw...

Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA zachwycił Wizażanki! Poznaj wyniki testu

Wybrane użytkowniczki miały możliwość przetestowania Pielęgnującego dwufazowego płynu do demakijażu oczu od marki NIVEA. Sprawdź, jak oceniły kosmetyk!

Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA jest skuteczny i wyjątkowo łagodny jednocześnie. Dwufazowa formuła produktu z jednej strony efektywnie usuwa nawet najbardziej trwały, a w tym wodoodporny makijaż, z drugiej – pielęgnuje delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu oraz chroni rzęsy.

Jak Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA wypadł w teście Wizażanek?

Testowany produkt spełnił oczekiwania 10 na 10 użytkowniczek!

Niemal wszystkie testerki, bo aż 99% z nich, zauważyły, że Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA pielęgnuje delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu.

9 na 10 dziewczyn przyznało, że kosmetyk dba o rzęsy.

Ale to nie wszystko! Aż 99% Wizażanek jest zdania, że Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA efektywnie usuwa trwały i wodoodporny makijaż oczu.

Tyle samo użytkowniczek przyznało, że kosmetyk jest nie tylko skuteczny, ale także łagodny.

9 na 10 testerek doceniło, że Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA nie pozostawia na skórze nieprzyjemnej, tłustej warstwy.

Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA to hit!

Aż 97% dziewczyn poleci kosmetyk swoim bliskim.

Niemal tyle samo Wizażanek (94%) zadeklarowało, że po zakończeniu testu ponownie sięgnie po Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA.

W każdy weekend spotykamy się z koleżankami na domowe SPA. Tym razem spotkanie odbyło się u mnie. Pokazałam dziewczynom Pielęgnujący dwufazowy płyn do demakijażu oczu NIVEA. Podeszły do niego sceptycznie, ponieważ każda używa czegoś innego do demakijażu. Jakie było wielkie zdziwienie, kiedy okazało się że kosmetyk doskonale poradził sobie z demakijażem wodoodpornego tuszu do rzęs. Koleżanki i ja jednogłośnie uznałyśmy ze jest najlepszy. Słyszałam tylko: „Wow… Ale cudeńko!”. - Basia2611

Bardzo dobrej jakości produkt. Sprawdził się lepiej niż oczekiwałam. Bardzo przyjemna formuła dla oka, zero podrażnień. Rzeczywiście pielęgnuje rzęsy. Nie podrażnia również skóry wokół oka. Idealnie rodzi sobie nawet z wodoodpornym makijażem - bez pocierania. - Iza21sikoreczka

Pielęgnujący Dwufazowy Płyn do demakijażu oczu NIVEA okazał się strzałem w dziesiątkę dla moich oczu. Jest delikatny, a zarazem bardzo skuteczny. Po prostu super! Jestem bardzo zadowolona! - MIMI107

*Nivea Polska za Nielsen - Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami, sprzedaż w PLN, V 2016 - IV 2017, kategoria: Pielęgnacja Twarzy, segment: damskie kosmetyki do oczyszczania twarzy z wyłączeniem kosmetyków przeciwtrądzikowych.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Produkty NIVEA w katalogu KWC:


Nasze propozycje