Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu kremu Nivea Care! Następny artykuł: Tego nie rób przed opalaniem!

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły serum do rzęs REVIVE LASHES!

Pielęgnacja, , tagi: test konsumencki, testowanie, pielęgnacja rzęs, Revive Lashes, serum do rzęs
Poprosiliśmy wybrane Wizażanki o wypróbowanie i ocenę serum do rzęs REVIVE LASHES. Czy produkt spodobał się naszym użytkowniczkom? Sprawdź wyniki testu!
Kobieta

Stymulujące serum do rzęs REVIVE LASHES zawiera unikalny kompleks składników Bimalash Complex™ o potwierdzonych właściwościach wydłużających, zagęszczających i wzmacniających rzęsy i brwi. Bimatoprost przyśpiesza wzrost rzęs, hamuje ich wypadanie, wzmacnia i pogłębia kolor. Widelash™ wzmacnia włókno i mieszek włosa oraz odbudowuje jego strukturę. Ekstrakt ze świetlika lekarskiego działa przeciwzapalnie, zapobiega podrażnieniom, likwiduje obrzęki, a także przynosi ulgę i ukojenie. Co na to Wizażanki?

Testowanie serum trwało 56 dni, a użytkowniczki zostały dwukrotnie poproszone o ocenę produktu - po 4 i po 8 tygodniach stosowania.

87%* dziewczyn po 4 tygodniach testu zadeklarowało, że serum do rzęs REVIVE LASHES spełniło ich oczekiwania. W dalszym etapie testowania produkt podbił serca pozostałych testerek – po 8 tygodniach na to samo pytanie odpowiedziało pozytywnie 100%** użytkowniczek!

Wszystkie testerki pozytywnie oceniły konsystencję i wydajność serum do rzęs REVIVE LASHES. 9 na 10 dziewczyn testujących produkt zgadza się też ze stwierdzeniem, że serum jest wygodne w aplikacji i dobrze się rozprowadza.

Jak Wizażanki oceniły działanie serum?

Po 4 tygodniach stosowania serum REVIVE LASHES, wyraźne wydłużenie rzęs zauważyło 78%* testerek, zaś po 8 - aż 93%**! Zdecydowana większość dziewczyn oceniła też, że ich rzęsy stały się wyraźnie grubsze.

Dzięki serum REVIVE LASHES rzęsy Wizażanek stały się nie tylko dłuższe i grubsze, ale także mocniejsze. 86%* testerek zauważyło wzmocnienie rzęs po 4 tygodniach testu, a po 8 ich liczba zwiększyła się do 96%**.

Jednym słowem: rewelacja. Nie spodziewałam się aż takiego efektu! Moje rzęsy stały się widocznie dłuższe i gęstsze. - stefani90

Serum doskonale się rozprowadza, nie powoduje żadnych efektów ubocznych. Rzęsy stały się znacznie dłuższe, gęstsze i mocniejsze, a spojrzenie zyskało nowego blasku na którym najbardziej mi zależało. Produkt godny polecenia i na pewno będę zachęcać do zakupu.  - Agata_1983

Moje rzęsy wyglądają na o wiele zdrowsze i mocniejsze, niż przed stosowaniem odżywki. Włoski pociemniały, pojawiły się też nowe, krótsze. Rzęsy po prostu zgęstniały i widać też wyraźnie, że zrobiły się dłuższe. Nie wypadają i prezentują się świetnie:) Sama odżywka nie podrażnia wrażliwych oczu, co jest szczególnie istotne dla osób noszących szkła kontaktowe. - swita77

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

100%** testerek deklaruje zadowolenie z działania serum REVIVE LASHES. 8 na 10 użytkowniczek zakupiłoby je ponownie. Wszystkie dziewczyny biorące udział w teście poleciłyby produkt swojej przyjaciółce!

serum do rzęs

Serum Revive Lashes uratowało moje rzęsy. Przed jego stosowaniem dziennie (!) wypadało mi kilka rzęs, przerzedziły się bardzo szybko. Serum powstrzymało wypadanie, ale nie na tym zakończyło swoją misję... podczas aplikacji zauważyłam, że nowe rzęsy pojawiają się bardzo szybko, a istniejące wzmocniły się wyraźnie. Jestem zachwycona, to idealny produkt ratunkowy, ale i upiększający. - palau

Jest to zdecydowanie najlepsze serum do rzęs z jakim miałam styczność. Rzęsy już po niewielkim czasie stosowania stały się dłuższe i gęstsze. Aplikacja jest banalnie prosta, a co najważniejsze dla mnie - produkt nie uczula i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Pięknie podkreślił moje duże, błękitne oczy dzięki czemu każdego dnia słyszę komplementy teraz już nie tylko o moim oczach, lecz także o długich rzęsach. Polecam wszystkim i gwarantuje, że serum jest warte każdej ceny, a afekt jest niesamowity. - Tusia555

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 47 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 16.04-15.05.2015

**Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 33 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 17.04-12.06.2015

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje