Sprawdź, jak w teście Wizażanek wypadły kosmetyki do włosów zniszczonych Damage Repair od Toni&Guy!

Pielęgnacja,
Poprzedni artykuł: Krem na trądzik – sprawdź, jak wybrać ten najlepszy Następny artykuł: Top Recenzentki odkryły fenomen szczoteczek FOREO! Poznaj ich opinie
Chciałabyś, żeby twoje włosy zawsze wyglądały zdrowo? To możliwe dzięki produktom Damage Repair od Toni&Guy. Sprawdź, jak oceniły je użytkowniczki Wizaz.pl.

Kondycja twoich włosów pozostawia wiele do życzenia? Zanim zdecydujesz się na ostre cięcie sprawdź kosmetyki Damage Repair od Toni&Guy! W skład nowej linii jednej z najpopularniejszych marek fryzjerskich na świecie wchodzą trzy produkty: szampon, odżywka i maska. Każdy z nich jest przeznaczony do pielęgnacji włosów zniszczonych. Kosmetyki regenerują je, wzmacniają i przyczyniają się do tego, że są bardziej odporne na uszkodzenia. Dzięki nim twoje włosy zmienią się nie do poznania. Przekonasz się, że mogą wyglądać lepiej niż kiedykolwiek!

Potrzebujesz dowodu? W takim razie zachęcamy cię do zapoznania się z wynikami testu Wizażanek, które sprawdziły wszystkie trzy produkty.

Kosmetyki do włosów Damage Repair od Toni&Guy - wyniki testu

Niemal wszystkie użytkowniczki Wizaz.pl, bo aż 99% z nich, zadeklarowały, że zestaw Toni&Guy Damage Repair spełnił ich oczekiwania!

9 na 10 Recenzentek oceniło, że szampon Toni&Guy Damage Repair delikatnie oczyszcza włosy. Aż 99% dziewczyn, które wzięły udział w teście, uznało, że dzięki produktowi włosy odzyskują zdrowy wygląd. Dodatkowo większość Wizażanek (9 na 10) potwierdziła, że szampon wchodzący w skład linii widocznie je wzmacnia.

W teście bardzo dobrze wypadły także odżywka i maska. Według aż 93% użytkowniczek Wizaz.pl odżywka Toni&Guy Damage Repair w widoczny sposób regeneruje włosy. Natomiast 8 na 10 Recenzentek uważa, że za sprawą kosmetyku są bardziej odporne na uszkodzenia

Jeżeli chodzi o maskę Toni&Guy Damage Repair, to niemal wszystkie dziewczyny biorące udział w teście (aż 99%) przyznały, że produkt nadaje włosom jedwabistą miękkość i gładkość. Oprócz tego 9 na 10 Wizażanek twierdzi, że kosmetyk widocznie je odżywia.

Kosmetyki do włosów Damage Repair od Toni&Guy - mamy hit!

9 na 10  użytkowniczek Wizaz.pl poleci zestaw Toni&Guy Damage Repair swojej przyjaciółce. 9 na 10 Recenzentek zadeklarowało też, że po zakończeniu testu ponownie po niego sięgnie. 

8 na 10 dziewczyn uważa, że dzięki linii Toni&Guy Damage Repair włosy wyglądają jak zaraz po wyjściu od fryzjera.

Serię Toni&Guy Damage Repair stosowałam po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni (...) Po używaniu kosmetyków Toni&Guy moje włosy są miękkie, dobrze się układają, nie puszą się, są bardziej odporne na uszkodzenia, co widać przy codziennym czesaniu lub używaniu suszarki (mniej łamiących się włosów na grzebieniu). Jak dla mnie całkiem przyjemne trio, do którego będę wracać :) - rappx33.

Kosmetyki Toni&Guy Damage Repair są świetne. Zauważyłam, że włosy są miękkie i o wiele lepiej wyglądają (...) Zdecydowanie spełniają moje oczekiwania. Z pewnością do nich wrócę - rzimna01.

Pierwszy raz mam do czynienia z kosmetykami od Toni&Guy i żałuję, że dopiero teraz je przetestowałam. Szampon delikatnie oczyszcza włosy, ma przyjemną konsystencję i ładnie pachnie. Włosy rzeczywiście wydają się zdrowsze i odbudowane po regularnym stosowaniu - Joanlazz.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 109 kobiet na przełomie listopada i grudnia 2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki Toni&Guy

zdjęcia: mat. prasowe

Kosmetyki Toni&Guy w KWC:


Nasze propozycje