Poprzedni artykuł: Przesadziłaś ze słońcem w weekend? Ten trik szybko przyniesie ulgę two... Następny artykuł: Ułatw sobie depilację - ten trik zapobiega podrażnieniom i spowalnia o...

Perfekcyjnie oczyszczona skóra za pomocą jednego gestu? Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Żele micelarne 3 w 1 od Garniera!

Pielęgnacja, , tagi: Garnier, płyn micelarny, test konsumencki, oczyszczanie twarzy
Poprosiliśmy wybrane użytkowniczki o przetestowanie najnowszych Żeli micelarnych 3w1 od marki Garnier. Za co Wizażanki pokochały produkty? Poznaj wyniki testu!

Marka Garnier wprowadza żele micelarne 3w1. Kolejna propozycja od marki, która jest ekspertem w formułach micelarnych – płyn micelarny 3w1 do skóry wrażliwej marki Garnier to numer 1 w Polsce w kategorii oczyszczania! Nowe żele micelarne 3w1 marki Garnier to multifunkcyjne żele do mycia twarzy, które nie tylko oczyszczają skórę, ale również usuwają makijaż z całej twarzy (w tym z oczu i ust) - w jednym geście. Ich bezzapachowe formuły zapewniają uczucie orzeźwienia, jednocześnie pielęgnując skórę. Produkty zostały przetestowane dermatologicznie i okulistycznie. Występują w dwóch wariantach: dla skóry wrażliwej oraz dla skóry normalnej i mieszanej. Jak oceniły je Wizażanki?

Nasze użytkowniczki pokochały działanie Żeli micelarnych 3w1 od Garniera!

Aż 99% dziewczyn oceniło, że testowane produkty skutecznie oczyszczają skórę. Świetnie radzą sobie z usuwaniem makijażu oczu i ust - tego zdania jest 9 na 10 użytkowniczek. Większość Wizażanek potwierdza, że żele pozwalają usunąć nawet wodoodporny makijaż.

Żele micelarne 3 w 1 są nie tylko skuteczne, ale także delikatne dla skóry - 93% testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że nie powodują podrażnień. Zdecydowana większość użytkowniczek doceniła też fakt, że kosmetyki nie powodują szczypania w oczy.

To nie koniec zalet produktów - 9 na 10 dziewczyn biorących udział w teście zwróciło uwagę na fakt, że Żele micelarne 3w1 pozostawiają skórę miękką, przez co są przyjemne w użyciu. Użytkowniczki dodatkowo podkreślają, że testowane kosmetyki nadają im wyjątkowej świeżości. W opinii większości żele nie powodują uczucia ściągnięcia - tego zdania jest 8 na 10 testerek.

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

Celem marki Garnier jest wprowadzenie na rynek produktów, które ułatwiają codzienny rytuał pielęgnacji twarzy, zaczynający się od skutecznego oczyszczania. Żele micelarne są doskonałym tego przykładem: aż 94% Wizażanek testujących Żele micelarne 3w1 uważa, że z ich pomocą codzienne oczyszczanie skóry twarzy jest prostsze i przyjemniejsze. 8 na 10 dziewczyn jest zdania, że testowany produkt jest skuteczniejszy i zarazem delikatniejszy, niż tradycyjny żel do mycia twarzy. Poręczne opakowanie produktu znacznie ułatwia jego aplikację, a pompka umożliwia dozowanie żelu w odpowiedniej ilości, przez co jest wydajny i wystarcza na długo.

Zdecydowana większość testerek deklaruje, że w przyszłości chętnie sięgnie ponownie po Żel micelarny 3w1 od Garniera. Aż 94% dziewczyn poleciłoby jego stosowanie swoim przyjaciółkom.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje