Poprzedni artykuł: Zielona kuracja, która zlikwiduje przebarwienia i blizny potrądzikowe... Następny artykuł: Woda termalna to must have na ciepłe dni - jaką wybrać?

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły maski Czysta Glinka od L'Oréal Paris!

Pielęgnacja, , tagi: test konsumencki, testowanie, Loreal Paris, maski Czysta Glinka
Nasze użytkowniczki wypróbowały zestaw maseczek do twarzy z linii Czysta Glinka od L'Oréal Paris. Jesteś ciekawa, jak wypadł test? Poznaj opinię Wizażanek!

Detoksykująco-rozświetlająca maska Czysta Glinka od L'Oréal Paris to produkt, po zastosowaniu którego cera nabiera zdrowego blasku. Dzięki jej natychmiastowemu działaniu, skóra jest oczyszczona z toksyn i z dnia na dzień staje się widocznie piękniejsza.

Złuszczająco-wygładzająca maska z tej samej linii delikatnie zwęża pory i złuszcza skórę, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość, a jej kolor zostaje ujednolicony.

Maska oczyszczająco-matująca to z kolei najlepszy sposób na dokładne oczyszczenie twarzy oraz ograniczenie nadmiernej produkcji sebum. Produkt pozostawia skórę odświeżoną i pozbawioną zanieczyszczeń. 

Co na temat masek Czysta Glinka sądzą Wizażanki?

Aż 96% użytkowniczek biorących udział w teście pozytywnie oceniło linię Czysta Glinka, uznając, że maseczki spełniły ich oczekiwania!

9 na 10 dziewczyn zadeklarowało, że testowane produkty skutecznie usuwają zanieczyszczenia, pozostawiając skórę twarzy idealnie czystą.

91% testerek zwróciło uwagę na promienny wygląd skóry po zastosowaniu maseczek od L'Oréal Paris. 

89% Wizażanek potwierdza obietnice producenta, że maski Czysta Glinka pomagają zredukować niedoskonałości. Niemal tyle samo dziewczyn zauważyło, że testowane produkty skutecznie matują skórę, bez jej jednoczesnego wysuszania.

Nasze użytkowniczki pokochały nowość od L'Oréal Paris!

8 na 10 Wizażanek jest zdania, że maski Czysta Glinka dają lepsze efekty niż dotychczas stosowane przez nie maseczki do twarzy.

Aż 96% dziewczyn poleci testowane produkty swoim najbliższym. Zdecydowana większość naszych użytkowniczek deklaruje także, że po zakończeniu testu chętnie ponownie sięgnie po maski z linii Czysta Glinka.

Zestaw 3 Masek Czysta Glinka jest niesamowity i taki jak oczekiwałam. Nie potrafiłabym wybrać swojej ulubionej maski spośród całej trójki, bo wszystkie są doskonałe. Konsystencja sprawia, że bardzo łatwo się nakładają i jest to przyjemne i nie wymaga od nas wiedzy tajemnej. Jedno opakowanie wystarcza spokojnie na 10 aplikacji (nie wysycha w trakcie i dzięki szklanemu opakowaniu można je przechowywać bez obaw). Skóra za każdym razem była oczyszczona i gładka, niedoskonałości są widocznie zredukowane, a to wszystko beż podrażnień. Mój numer jeden w pielęgnacji twarzy. Oczywiście brak minusów. – edytaowen

Jestem bardzo zadowolona ze stosowania masek Czysta Glinka. Każda z nich jest inna, na swój sposób wyjątkowa. Mając w zasięgu ręki to trio, mogę spełnić wszystkie oczekiwania mojej cery. Skóra po zastosowaniu jest czysta, promienna, gładka i pełna blasku. Glinki rozumieją potrzeby mojej cery i za to je pokochałam. To mój hit od L'Oréal Paris! – andzi

Maski przerosły moje oczekiwania, spodziewałam się dobrych efektów, ale nie aż takich. :) Moja cera jest wystawiana na ciężkie warunki, dzięki tym produktom wygląda lepiej niż kiedykolwiek, na pewno pozostanę im wierna. :) – magra

Jestem pozytywnie zaskoczona maskami. Ożywiły moją skórę i spowodowały, że wygląda zdecydowanie lepiej, promienniej. Otrzymałam mnóstwo komplementów odnośnie poprawy mojej cery. – nika

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje