Poprzedni artykuł: Długie i zdrowe paznokcie w półtora tygodnia? To możliwe! Wystarczy, ż... Następny artykuł: Weź udział w konkursie i teście! Zostań ekspertką marki Braun!

Test Wizażanek zakończony! Aż 99% dziewczyn uznało, że maszynka Hydro Silk nawilża skórę!

Nasze użytkowniczki miały możliwość wypróbowania maszynki do golenia Wilkinson Hydro Silk. Jesteś ciekawa, jaka jest ich opinia na temat urządzenia? Poznaj wyniki testu!

Maszynka do golenia z wymiennymi wkładami Wilkinson Hydro Silk stworzona została z myślą o kobietach z delikatną skórą. Urządzenie posiada podwójny pojemnik z serum nawilżającym aktywowanym pod wpływem wody. Jak wykazały testy kliniczne, nawilżenie skóry utrzymuje się aż do 2 godzin po goleniu! Dodatkowo, maszynkę wyposażono w 5 ostrzy dla idealnie gładkiego golenia i zaawansowaną technologię Skin Guard, która pomaga chronić skórę przed podrażnieniami. Odpowiednio wyprofilowana główka pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc wszystkich stref ciała, a miękka, gumowa rączka z czterema punktami dotykowymi gwarantuje higienę i komfort użytkowania. Hydro Silk to maszynka dla kobiet, które lubią piękne przedmioty - urządzenie zachwyca modnym designem i piękną kolorystyką!

Co na temat maszynki Wilkinson Hydro Silk sądzą Wizażanki?

Nowość od marki Wilkinson zachwyciła nasze użytkowniczki! 8 na 10 testerek zadeklarowało, że po jej przetestowaniu zrezygnuje z innych metod depilacji.

Maszynka Wilkinson Hydro Silk spełniła oczekiwania 9 na 10 Wizażanek!

Aż 99% dziewczyn zauważyło, że urządzenie pozostawia skórę nawilżoną – nawet do kilku godzin po goleniu!

8 na 10 Wizażanek doceniło, że maszynka Wilkinson Hydro Silk chroni skórę przed podrażnieniami.

Aż 99% testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że Hydro Silk skutecznie usuwa zbędne owłosienie.

Maszynka zapewnia komfort i łatwość użytkowania we wszystkich strefach ciała – potwierdza to aż 98% dziewczyn!

Wyniki testu nie pozostawiają złudzeń! Nowość od marki Wilkinson to prawdziwy hit!

Aż 98% Wizażanek poleci maszynkę Wilkinson Hydro Silk swoim najbliższym.

Zdecydowana większość dziewczyn po zakończeniu testu chętnie ponownie sięgnie po urządzenie.

Co najważniejsze - maszynki po prostu nie czuje się przy stosowaniu! Zabieg był tak delikatny, że aż byłam zdziwiona, że owłosienie zostało skutecznie usunięte. Zdecydowanie na plus - gładka i nawilżona skóra po goleniu, co w przypadku używania maszynek rzadko się zdarza. Znalazłam jeszcze jeden plus - przy jej stosowaniu nie trzeba korzystać z pianek do golenia! - Madziak2708

Maszynka spełniła moje oczekiwania, skóra po użyciu jej jest gładka, bardzo nawilżona. Przedtem była podrażniona przez inne maszynki, teraz jestem zadowolona i na pewno będę po nią sięgała.

Maszynka Wilkinson Hydro Silk goli szybko, dokładnie, nie podrażnia skóry. Po jej użyciu skóra jest gładka i przyjemna w dotyku. - cortia

Najlepsza maszynka, jakiej do tej pory używałam. Tak gładko sunie po skórze, że nie czuć w ogóle, że goli. :) - ally5

Rewelacyjnie się sprawdza. Świetnie leży w dłoni i nie wyślizguje się. Goli bardzo dokładnie, a zarazem niesamowicie delikatnie. Doskonale nawilża i chroni najbardziej wrażliwe miejsca. Najlepsza maszynka do golenia, jakiej do tej pory używałam. - użytkownik niezalogowany

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje