„Efekt nawilżonej, zregenerowanej skóry już po pierwszym użyciu”. Poznaj wyniki testu nowego serum od La Roche-Posay!

Pielęgnacja,
Poprzedni artykuł: Masło kakaowe – właściwości i zastosowanie Następny artykuł: Masażer do twarzy w wersji 3d to hit Instagrama – czym różni się od wa...
Wizażanki przetestowały nowe skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5 marki La Roche-Posay. Sprawdź, jak je oceniły!

Smog, woda, zmiany temperatury, suche powietrze w pomieszczeniach, klimatyzacja – to tylko niektóre z wielu powodów przyspieszonego starzenia się skóry. Zwiększona nietolerancja na różnego rodzaju czynniki dotyczy w szczególności tzw. „wrażliwców”. Osoby mające skórę wrażliwą często zmagają się z suchością, szorstkością czy dużą podatnością na podrażnienia i reakcje alergiczne. W konsekwencji kondycja skóry ulega pogorszeniu, a w dalszej perspektywie – traci jędrność i pojawiają się na niej nowe zmarszczki. Przyczyn takiego stanu rzeczy można także szukać w nieodpowiedniej pielęgnacji. Skóra wrażliwa jest z natury bardzo delikatna i takie też powinny być kosmetyki dla niej dedykowane. Skuteczne produkty nawilżają, koją, niwelują objawy wrażliwości, a niektóre nawet są stanie im zapobiec. Posiadacze skóry wrażliwej nigdy nie mają pewności, jak zareaguje ona na nowy kosmetyk, dlatego warto wybierać takie, które są dedykowane dla właśnie tego typu skóry (dzięki przebadanej formule) i rekomendowane przez lekarzy dermatologów.

Produktem wprost ściśle dopasowanym do tego typu skóry wydaje się nowość marki La Roche-Posay. Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5 ma bezpieczny skład i jest bogate w dwa rodzaje kwasu hialuronowego (nisko i wysokocząsteczkowy), witaminę B5 oraz madekasozyd. Dzięki temu w widoczny sposób regeneruje skórę, utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia, a także odbudowuje jej barierę ochronną. Co więcej, serum redukuje oznaki starzenia i zmniejsza nadreaktywność skóry. Mamy też dobrą wiadomość dla entuzjastek medycyny estetycznej – kosmetyk bez obaw stosować można po zabiegach (peeling, wypełnianie kwasem hialuronowym).

Testowanie nowego serum od La Roche-Posay mają już za sobą użytkowniczki Wizaz.pl. Sprawdź, co o nim sądzą!

Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5 marki La Roche-Posay – wyniki testu

Jeden z powodów wysokiego zadowolenia wśród Recenzentek to na pewno fakt, że produkt jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, co potwierdza aż 97% z nich.

Zdecydowana większość użytkowniczek Wizaz.pl (aż 98%) uważa, że kosmetyk widocznie regeneruje skórę.

Oprócz tego większość kobiet biorących udział w teście (9 na 10) zadeklarowała, że serum HYALU B5 poprawia jędrność skóry.

Według aż 87% Wizażanek testowany produkt redukuje zmarszczki.

9 na 10 Recenzentek twierdzi, że dzięki kosmetykowi skóra jest bardziej promienna.

Ponadto aż 98% użytkowniczek Wizaz.pl oceniło, że za sprawą nowego serum od La Roche-Posay skóra jest nawilżona.

Co ważne, niemal wszystkie kobiety (aż 99%) zapytane o stosowanie produktu, uznały je za przyjemne.

Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5 marki La Roche-Posay odmieni twoje życie!

Serum pięknie sprawdza się po bardziej inwazyjnych kuracjach na twarz (ja używam kwasów i retinoidów), łagodzi podrażnienia i widocznie regeneruje skórę. Na pewno mam bardzo dobre odczucia w stosunku do tego produkt i chętnie polecę go koleżankom – marta6704.

Produkt przyjemny w stosowaniu. Delikatna, żelowa konsystencja, która szybko się wchłania. Widoczne nawilżenie i rozświetlenie. Poprawa kondycji skóry. Idealne do skóry wrażliwej – koi i łagodzi – hypnotized28.

(...) Jeszcze nigdy po żadnym serum moja skóra nie wyglądała tak dobrze. Jest promienna, nawilżona i jędrna (...) Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu – nyga1987.

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie Wizaz.pl na grupie 98 kobiet na przełomie listopada i grudnia 2019 r.

Materiał powstał z udziałem marki La Roche-Posay

zdjęcia: mat. prasowe

 

Skoncentrowane serum przeciwzmarszczkowe HYALU B5 marki La Roche-Posay w KWC:


Nasze propozycje