Poprzedni artykuł: Chcesz uniknąć rozstępów? Ten krem chwalą sobie gwiazdy Hollywood i An... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły duet japońskiej marki HADA LABO TOKYO!

Wizażanki wypróbowały urządzenie IPL i… już nigdy nie wrócą do innych metod depilacji! Poznaj wyniki testu

Pielęgnacja, , tagi: Philips, test konsumencki, testowanie, Philips Lumea Prestige
Poprosiliśmy nasze użytkowniczki o wypróbowanie urządzenia do domowej depilacji światłem Philips Lumea Prestige. Wyniki testu mówią same za siebie. Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

Philips Lumea Prestige to urządzenie, w którym zastosowano nowatorską technologię światła pulsacyjnego IPL, wykorzystywaną w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Aż 100% testujących je dziewczyn przyznało, że proces odrastania włosków zostaje zahamowany nawet do 8 tygodni.  

Zestaw Philips Lumea Prestige zawiera specjalnie wyprofilowane nasadki, które zdaniem 10 na 10 testerek umożliwiają uzyskanie optymalnych efektów na różnych częściach ciała, takich jak twarz, ramiona, pachy, brzuch, nogi czy okolice bikini. Aż 100% Wizażanek dodało, że ilość wymiennych nasadek jest wystarczająca.

Testowany produkt wyposażono w czujnik SmartSkin, który sugeruje odpowiedni poziom intensywności światła dla danego odcienia skóry i koloru włosów. 10 na 10 użytkowniczek oceniło to rozwiązanie jak bardzo przydatne.

Sprzęt jest mimo swoich rozmiarów lekki i wygodny. Bateria długo trzyma, a nakładki idealnie dopasowują się do naszego ciała.

Aż 100% dziewczyn biorących udział w teście zgadza się ze stwierdzeniem, że zabieg z użyciem Philips Lumea Prestige jest bezbolesny.

Dodatkowo, urządzenie nie podrażnia skóry – potwierdziło to aż 100% testerek.

Urządzenie Philips Lumea Prestige spełniło oczekiwania aż 100% Wizażanek!

10 na 10 użytkowniczek po zakończeniu testu zrezygnuje z innych metod depilacji na rzecz Philips Lumea Prestige.

Wszystkie dziewczyny zadeklarowały też, że polecą urządzenie swoim bliskim.

Jak zauważyły testerki, Philips Lumea Prestige zmniejsza ilość włosków już po kilku zabiegach.

Po drugim zabiegu zauważyłam na nogach (łydkach) pierwsze efekty.

Pierwsze efekty zauważyłam po pierwszym zabiegu.

Zapytane o odczucia na temat stosowania urządzenia, odpowiedziały:

(…) Jeżeli zastanawiacie się jeszcze nad zakupem to ja osobiście polecam bardzo! Lumea to zdecydowany must-have każdej dziewczyny, która chce mieć gładką skórę (…).  

Dużo delikatniejsza dla skóry niż laser (co docenią wrażliwcy), depilacja nie jest bolesna. Efekty pojawiają się szybko, a jeśli uda mi się depilować co 8 tygodni, będę całkowicie zadowolona.

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje