Poprzedni artykuł: Piękna sylwetka bez cellulitu w dwa tygodnie? To może się udać:) Następny artykuł: Depilacja bikini - zobacz, jakie to łatwe!

Dzięki temu kosmetykowi w jedną noc pozbędziesz się pryszcza! Używa go m.in. Kylie Jenner

Pielęgnacja, , tagi: trądzik
Ile czasu potrzeba, żeby pozbyć się pryszcza? Dzięki temu kosmetykowi w jedną noc nawet najbardziej uciążliwa krosta stanie się tylko przykrym wspomnieniem. Sprawdź, dlaczego wysuszający lotion Mario Badescu jest tak skuteczny w walce z trądzikiem!

Zamknięty w malutkiej buteleczce dwufazowy lotion Mario Badescu od lat jest jednym z najpopularniejszych kosmetyków przeciwtrądzikowych na świecie. Stosowany PUNKTOWO, w ciągu jednej nocy wysusza krostkę równocześnie zmniejszając charakterystyczne dla stanu zapalnego zaczerwienienie skóry. Ten chwalony za swoją niezwykłą skuteczność i podziwu godną wydajność kosmetyk jest także dostępny w Polsce. Zakupiona w drogerii internetowej buteleczka to wydatek w wysokości około 80 zł.   

Zobaczcie także: Jak chronić skórę twarzy przed smogiem? Ten kosmetyk ci w tym pomoże!

Wysuszający lotion Mario Badescu - działanie

Wysuszający kosmetyk Mario Badescu to produkt dwufazowy - składa się z mieszanki wody i alkoholu izopropylowego oraz zalegającej na dnie buteleczki różowej pasty. Alkohol izopropylowy ma właściwości wysuszające i odtłuszczające. Za to zajmująca mniej więcej jedną czwartą buteleczki bladoróżowa pasta to mieszanka:

  • działającego przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie kwasu salicylowego,
  • łagodzącego stany zapalne tlenku cynku,
  • działającego rozjaśniająco dwutlenku tytanu,
  • łagodzącej stany zapalane, działającej antybakteryjnie oraz regulującej wytwarzanie sebum siarki,
  • posiadającej właściwości antyspetyczne i przeciwzapalne kamfory,
  • wysuszającego talku,
  • łagodzącej podrażnienia gliceryny
  • zachwalanej przez nas niedawno kalaminy.

Wysuszający lotion Mario Badescu - stosowanie

Uwaga - wbrew temu do czego przyzwyczaiły nas inne produkty dwufazowe - lotionem Mario Badescu nie wolno przed użyciem potrząsać, ani próbować go mieszać w inny sposób. Do buteleczki wkłada się patyczek do czyszczenia uszu i nim wyciąga się znajdującą się na jej dnie mieszankę aktywnych składników. Różową pastę nakłada się wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy tylko w tym miejscu, w którym jest na niej krostka. Do rana stan zapalny i wywołane nim zaczerwienienie powinny drastycznie się zmniejszyć. Macie jakieś wątpliwości? Wystarczy spojrzeć na cerę Kylie Jenner. Ona regularnie używa tego kosmetyku i buzię ma w idealnym stanie. ;-)

Wypróbujecie lotion lotion Mario Badescu?

Zdjęcie: Instagram/mat. prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 lutego 2019, 10:55

Zobacz także

Nasze propozycje