Poprzedni artykuł: Masz szorstkie dłonie? Ta maseczka za mniej niż złotówkę upora się z t... Następny artykuł: Przez dwa lata myła twarz tylko olejem i... całkowicie pozbyła się trą...

100 warstw maseczek w płachcie jednocześnie? Ona naprawdę to zrobiła!

Pamiętacie wyzwania z cyklu "100 warstw"? Właśnie powróciły - tym razem w pielęgnacyjnym wydaniu!

Kochamy maseczki w płachcie, ale czy wyobrażacie sobie użyć aż 100 jednocześnie? My też nie! A jednak... Charlotte Cho, autorka książki "Sekrety urody Koreanek" postanowiła w niecodzienny sposób uczcić fakt uzyskania przez jej profil Soko Glam 100 tysięcy fanów. Guru koreańskiej pielęgnacji nałożyła na własną twarz... 100 maseczek w płachcie.

Zobacz też: Perfekcyjnie oczyszczona skóra za pomocą jednego gestu? Sprawdź, jak Wizażanki oceniły Żele micelarne 3 w 1 od Garniera!

Wyzwanie: 100 warstw sheet masks

Już gdzieś to słyszałyśmy, prawda? Wyzwania z cyklu "100 warstw" były bardzo popularne w ubiegłym roku - media społecznościowe zostały zalane filmikami, na których kobiety nakładały sobie warstwowo szminki, lakier do paznokci czy podkład. Teraz najwyraźniej przyszła pora na pielęgnację.

Na nagraniu Charlotte możemy dokładnie zobaczyć proces aplikacji dziesiątek maseczek. Po nałożeniu 50-tej Charlotte poprosiła o słomkę, ponieważ zaczynało jej brakować powietrza! Po zdjęciu 100 płacht jej twarz była całkowicie mokra od nadmiaru esencji, a sama Charlotte wyraźnie odetchnęła z ulgą. Nic dziwnego - taka ilość maseczek musiała wywierać spory nacisk.

To się nazywa ekstremalna pielęgnacja... Powiedzmy sobie szczerze: lepiej nie próbować robić tego w domu! Pomijając aspekt czysto ekonomiczny (maseczki w płachcie nie są wcale takie tanie), fundowanie skórze takiej mieszanki pielęgnacyjnych esencji może wywołać nieprzewidywalne reakcje - zapchanie porów lub, w skrajnych przypadkach, podrażnienie. Sama Charlotte zaznacza w poście pod filmikiem, że cała akcja jest tylko zabawą i absolutnie nie zachęca do naśladownictwa.

Co sądzicie o tym wyzwaniu? Myślicie, że mimo wszystko pojawią się naśladowczynie?

Zobacz też: Chcesz mieć gładką, miękką skórę? Wypróbuj piwną kąpiel :)

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Polecamy wysoko oceniane maseczki w płachcie z KWC - do pojedynczego stosowania :)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:48

Zobacz także

Nasze propozycje