Nasza redakcja przetestowała najnowsze urządzenie do depilacji IPL

Pielęgnacja, , tagi: depilacja, depilator, Braun, depilacja IPL
Poprzedni artykuł: Linia Bielenda Fresh Juice Pomarańcza to kosmetyczny hit tej wiosny! P... Następny artykuł: Tych dwóch popularnych składników kosmetyków nie zawsze można używać r...
Taka jest depilacja z użyciem najnowszego na rynku urządzenia do trwałej IPL - Braun Silk-expert Pro 5. Przygotowałyśmy dla Was jego recenzję!

Każda z nas marzy o trwałej depilacji, ale czy jest to możliwe? Tak, dzięki depilacji świetlnej! To gwarancja trwałego usunięcia niechcianego owłosienia, którą możesz wykonać teraz w domowym zaciszu! Przygotowałyśmy dla Was recenzję nowego urządzenia do trwałej depilacji IPL - Braun Silk-expert Pro 5.

Jak działa technologia IPL?

Urządzenie IPL emituje impulsy światła, które docierają pod powierzchnię skóry i działają na melaninę w mieszku włosowym. Melanina nagrzewa się, mieszek włosowy zostaje wprowadzony w fazę spoczynku, a po pewnym czasie włosy po prostu naturalnie znikają.

 

Czym różni się urządzenie IPL od innych produktów dostępnych na rynku?

  • W zależność od włosków, osoby podatne na działanie metody IPL mogą osiągnąć zadowalające efekty trwałej redukcji urządzenia już w 4 tygodnie.
  • 100% bezpieczeństwa dla naszej skóry - ten sprzęt posiada akredytację Skin Health Alliance i został zatwierdzony przez amerykańską Agencję Żywności i Leków. Ma także sensor kolorytu skóry, który sam dopiera natężenia światła w błysku, więc nie ma obawy, że światło będzie za mocne lub za słabe.
  • Jedno urządzenie do wszystkich obszarów. Z Braun Silk-expert Pro 5 nie potrzebujesz kupować dodatkowych nasadek. Urządzenie jest przeznaczone do całego ciała, także delikatnych obszarów twarzy, pach czy strefy bikini. Precyzyjna nasadka ma Tobie pomóc w dotarciu do mniejszych obszarów.
  • Mega wydajność. Testowany przez nas model zapewnia aż 400 000 błysków, to równoważność aż 22 lat zabiegów na całe ciało, więc możecie używać go z mamą lub siostrą.
  • Super szybkość - 125 błysków na minutę pozwoli Tobie na przeprowadzenie zabiegu na łydkach w mniej niż 5 minut
  • Także dla skóry wrażliwej Urządzenie działa w 3 trybach: normalnym, delikatnym i bardzo delikatnym, który będzie najlepsza opcja dla początkujących, przy depilacji miejsc wrażliwych lub w fazie poprawek.

 

Depilator świetlny od Braun różni się od innych produktów tego typu na rynku przede wszystkim tym, że jest całkowicie bezbolesny! A efekty? Pierwsze możemy zobaczyć już po 4 tygodniach od stosowania! Zobacz nasze wideo i przekonaj się, że gładka skóra bez bólu jest możliwa!

materiał powstał we współpracy z marką Braun

ZOBACZ INNE PRODUKTY OD MARKI BRAUN:


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje