Poprzedni artykuł: Koreański hit do oczyszczania skóry trafił do Rossmanna! Piankę z biał... Następny artykuł: Ten produkt zastąpi peeling raz na zawsze! Zobacz nasze odkrycie!

Manicure hybrydowy zniszczył ci paznokcie? Ten niedrogi zabieg przywróci im piękny wygląd

Twoje paznokcie są łamliwe i szpecą je bruzdy i białe plamki? Dzięki temu zabiegowi z przyjemnością będziesz patrzeć na swoje dłonie i z dumą pokazywać je światu.

Masz suche, łamliwe i łuszczące się paznokcie, "ozdobione" bruzdami i białymi plamkami? Nie musisz rezygnować ze swojego ulubionego manicure'u hybrydowego lub pokładać wszystkich swoich nadziei w suplementach i uzdrawiającej paznokcie diecie. IBX System przywróci twoim paznokciom zdrowie i piękny wygląd. I nadal będziesz mogła nosić ukochane żele, akryle i hybrydy... Aktywowanie ciepłem i utwardzane w świetle UV preparaty wnikają w paznokieć i zabezpieczają jego powierzchnię.

Zobacz także: Chcesz mieć długie i zdrowe paznokcie? Wypróbuj ten prosty trik!

Na czym polega zabieg IBX System?

Najpierw na paznokieć, tak jak lakier, nakłada się specjalny preparat, który - aktywowany ciepłem - penetruje płytkę.  Zawarte w nim związki chemiczne o małej masie cząsteczkowej (monomery) łączą w polimery, czyli makrocząsteczkowe związki charakteryzujące się dużą wytrzymałością mechaniczną. Ostatnim etapem manicure'u IBX System jest utwardzenie płytki paznokcia światłem UV. Zaraz po zabiegu można (a wręcz dobrze jest) pomalować paznokcie lakierem. IBX System nie wyklucza manicure'u hybrydowego czy żelowego i dodatkowo zabezpiecza płytkę paznokcia przed ich niszczycielskim działaniem.

Zobacz także: Tak wyglądają pod mikroskopem paznokcie po pięciu latach noszenia żelowego manicure'u. Ten filmik robi wrażenie!

Efekt zabiegu IBX System jest widoczny natychmiast. Przy szczególnie zniszczonych paznokciach dobrze jest powtórzyć zabieg raz w tygodniu, następnie raz na dwa tygodnie, a potem - co 21 dni. Koszt manicure'u IBX System to około 70 zł.

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 kwietnia 2019, 18:10

Zobacz także

Nasze propozycje