Tego o pielęgnacji skóry nie wiedziałyście! Zobaczcie naszą rozmowę z ekspertem!

Pielęgnacja, , tagi: cetaphil, cetaphil MD
Poprzedni artykuł: Dzięki temu lekkiemu kosmetykowi nie musisz się martwić suchymi skórka... Następny artykuł: Popularny składnik kosmetyków może szkodzić twojej cerze. Sprawdź, jak...
W okresie jesienno-zimowym nasza skóra wymaga szczególnej ochrony i pielęgnacji. Jak w takim razie przygotować ją na zmiany temperatur?

Jesień i zima nie sprzyjają naszej skórze. Dlaczego? Ponieważ to podczas tych pór roku nasza skóra jest bardziej narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz czy smog. Ogromnym wrogiem skóry będzie również przebywanie w ogrzewanych pomieszczeniach, które może prowadzić do poważnego przesuszenia skóry. Zapewne większości z was nasuwa się myśl – „przecież nie jesteśmy w stanie tego wszystkiego uniknąć". Oczywiście! Ale możemy się przed tym chronić i jak się okazuje to wcale nie jest trudne i skomplikowane!

 Kilka tygodni temu przeprowadziliśmy wśród wizażanek ankietę na temat pielęgnacji skóry jesienią i zimą. Okazało się, że przeszło 80% z was stosuje dermokosmetyki Cetaphil! To bardzo dobra wiadomość. Jednak nie wszystkie oddane głosy napawają optymizmem. By prawidłowo zreferować wasze odpowiedzi Natalia Kędra – wydawca wizaż.pl spotkała się z kosmetolog Anetą Suchowierską, którą zapewne dobrze znacie z telewizji śniadaniowych. 

Jesteśmy pewne, że ta rozmowa otworzy wam oczy na wiele kwestii z zakresu pielęgnacji skóry! Zobaczcie wideo!

materiał powstał we współpracy z marką Cetaphil

ZOBACZ INNE PRODUKTY OD CETAPHIL:


Zobacz także

Nasze propozycje